Обмін валют ПриватБанк: курс, графік, комісія, як купити і продати

Процедура купівлі або продажу іноземної валюти — відповідальне завдання, особливо коли мова йде про великі суми. Щоб убезпечити угоду, клієнти звертаються за допомогою до ліцензійних банки. Обмін валют ПриватБанк пропонує як готівковим способом, так і при безготівкових розрахунках через інтернет. Нижче детально описано актуальні курси, як розрахувати одержувану суму, де здійснити операцію обміну.

Курс обміну валют в терміналі Приватбанку

Для зручності клієнтів та скорочення навантаження на відділення, користувачам доступний обмін валют в терміналі Приватбанку. Це зроблено з метою популяризації безготівкових платежів. Головна перевага — зарахування коштів на рахунок протягом хвилини, а також цілодобова доступність методу.

Обмін валют ПриватБанк: курс, графік, комісія, як купити і продати

Зарахування коштів на рахунок протягом хвилини-головна перевага обміну валют в терміналі

Покрокова інструкція:

 • Авторизуватися в терміналі або вставити банківську карту.
 • Внести в приймач купюр іноземної валюти — євро або долари будь-яких номіналів.
 • Підтвердити операцію і дочекатися зарахування гривень на баланс картки.
 • Функція швидкого обміну доступна в 7200 пристроїв, а в майбутньому мережу покриття збільшиться до 10 тисяч точок. Внесення рублів в термінал не передбачено, валюта не підтримується.

  Курс обміну валют в Приватбанку сьогодні:

  КупівляПродажEUR – UAH3030.6USD – UAH26.827.2RUB – UAH0.390.425

  Актуальні курси валют ви завжди можете побачити у нас на сайті.
  Обмін валют ПриватБанк: курс, графік, комісія, як купити і продати

  Обмін рубля

  Купівля та продаж рублів доступна тільки готівковим способом у відділеннях. Актуальна інформація про курс розміщена на сайті Приватбанку, Приват24 та на інформаційних стендах в філіях банку.

  Також при зарахуванні грошей на баланс картки в рублях, кошти автоматично конвертуються у гривні за курсом для безготівкових операцій.

  Обмін валют ПриватБанк: курс, графік, комісія, як купити і продати

  Кілька разів в день банк оновлює курс обміну долара

  Курс долара

  Курс обміну долара банк оновлює кілька разів в день, враховуючи показники на міжбанківському ринку і офіційні постанови від НБУ. В Приватбанку діють різні ціни для операцій готівковим і безготівковим способом. У відділеннях курс округляється до десятих, а при зарахування на карту — враховуються цифри аж до однієї тисячної.

  Обмін євро

  Процедура продажу та купівлі європейської валюти доступна при безготівкових операціях, а також з готівкою у філіях і терміналах Приватбанку. Перед операцією клієнта повідомляють про актуальної вартості і одержуваної сумі коштів.

  Конвертер валют

  Для зручності користувачів на сайті Приватбанку представлений конвертер, який дозволяє автоматично розрахувати суму операції. Необхідно вибрати напрямок операції, включаючи продавану і одержувану валюту, а також тип угоди — для карти або у відділенні.

  Обмін валют ПриватБанк: курс, графік, комісія, як купити і продати

  На сайті Приватбанку для зручності користувачів представлений конвертер

  Останнє особливо важливо, враховуючи відмінності в Приватбанку для обміну валют готівковим і безготівковим способами.

  Варто знати, що конвертер розраховує купівельну здатність гривні, євро та долара.

  Графік флуктуацій курсу

  У Приватбанку не розміщено графік зміни вартості валют. Замість цього, в розділі з конвертером пропонується «Архів», після вибору якого користувач отримує доступ до документа із змінами ціни гривні, долара та євро. Інформація збережена в Excel у вигляді таблиці із зазначенням змін, тому самостійно побудувати графік не складе праці.

  Чи комісія?

  Всі операції з продажу або купівлі іноземної валюти проводяться без додаткових комісій. У відділеннях банку клієнт отримує суму коштів, розраховану за допомогою конвертера. У випадку з зарахуванням іноземних грошей на картку, власник отримує еквівалент у гривні. Для пакетів «Універсальних», «Gold» і вище комісія не передбачена, а при зарахуванні коштів на карту для виплат — стягується 0,5% за поповнення.

  Обмін валют ПриватБанк: курс, графік, комісія, як купити і продати

  Без додаткових комісій проводяться всі операції з продажу або купівлі іноземної валюти

  Як купити або продати валюту

  ПриватБанк піклується про зручність клієнтів, тому пропонує кілька способів для купівлі та продажу іноземної валюти:

  • операція на касах у відділеннях банку;
  • прийом долара і євро будь-якого номіналу в терміналах і автоматична конвертація коштів перед зарахуванням на карту;
  • можливість замовити купівлю валюти через Privat24;
  • конвертація у гривні при міжнародних перекладах на карту.

  Курс обміну валют ПриватБанк сьогодні змінюється виходячи з встановлених показників НБУ. Актуальна інформація оновлюється на сайті і в філіях кілька разів в день.

  Відділення і банкомати Приватбанку

  Перевага операцій обміну у відділеннях — відсутність комісії за продаж чи купівлю. У філіях Приватбанку пропонують більш вигідний курс для обміну. Клієнтам доступні угоди не тільки в рублях, доларах і євро, але і інших валютах. З недоліків варто виділити обмежений час роботи.

  У банкоматах Приватбанку функція обміну доступна при знятті коштів з мультивалютних рахунків. Комісія за конвертацію відсутня, але може стягуватися кошти за отримання готівки згідно з тарифом обслуговування. В майбутньому може з’явиться як функція видачі, так і внесення валют.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь