Оформлення електронного цифрового підпису в Приватбанку

Інструкція з оформлення електронного цифрового підпису в ПриватБанк

Популярність набирає послуга під назвою «Електронна декларація про доходи». Подачу цієї декларації можуть здійснювати акредитовані організації, яким є Приватбанк. Цей банк займає лідируючу позицію, і тепер у них з'явилася можливість оформлення декларації за 5 хвилин. У матеріалі розглянемо інструкцію про те, як отримати електронний ключ в Приват24 для декларації.

Електронні підписи що це

Електронним підписом іменується пакет даних в наборі, за допомогою яких відбувається приєднання їх до спільного переліку електронних відомостей, логічно з ними пов'язаними. За допомогою підпису відбувається ідентифікація передплатника разом з його даними.

ЕЦП – що це таке

Електронний цифровий підпис є розпис в електронному форматі, яка дозволяють ідентифікувати підписувача. ЕЦП ще називають ключем, який виходить за допомогою криптографічного перетворення даних користувача. Необхідність електронного ключа виникає в наступних випадках:

 • Для ідентифікації осіб, уповноважених для підпису.
 • Для підтвердження автентичності документів, за допомогою чого перевіряється достовірність відомостей та інформації.

Отримати ЕЦП в ПриватБанку може будь-яка фізична особа, попередньо зареєструвалася в кабінеті Приват24.

Інструкція як оформити ЕЦП фізичній особі

Попередньо користувач повинен бути клієнтом Приватбанку. Після реєстрації в кабінеті Privat24, для отримання електронного ключа фізичній особі, знадобиться виконати такі прості кроки:

 1. Ви можете увійти Приват24, попередньо авторизувавшись (внести номер телефону і пароль). Робити це необхідно в браузері «Chrome».
 2. У вікні кабінету слід перейти на вкладку «Всі послуги».Оформлення електронного цифрового підпису в Приватбанку
 3. Після цього в лівій частині екрана з'явиться список всіх послуг.
 4. Необхідно вибрати пункт «Бізнес». У правій частині з'явиться перелік можливих дій.Оформлення електронного цифрового підпису в Приватбанку

Слід вибрати пункт «Завантажити сертифікат».

Оформлення електронного цифрового підпису в Приватбанку

Важливо: Після кроку Завантажити сертифікат, у вас з'явиться на екрані: «Необхідно встановити розширення для браузера» або плагін заблокувати, щоб продовжити роботу розблокуйте СryptoPlugin.

Оформлення електронного цифрового підпису в Приватбанку

Якщо після натискання кнопки «Завантажити сертифікат» ви потрапляєте на сторінку з повідомленням про необхідність установки розширень для браузера. Для цього переходимо за посиланням, і потрапляємо в Google магазин. Вибирається кнопка «Встановити», в результаті чого відбувається установка плагіна BankID CryptoPlugin. Якщо доданок не встановиться, то вибирається ручний «Пакет інсталяції для ОС».
Оформлення електронного цифрового підпису в Приватбанку
Ми встановили плагін для браузера Google Chrome, якщо у вас Mozilla, Opera або інші браузери, виконайте все те ж саме. Після установки на сторінці завантаження сертифіката, з'явиться напис що: CryptoPlugin не встановлено, встановіть актуальну версію плагіна.

Оформлення електронного цифрового підпису в Приватбанку
Переходимо по посиланню, і викачуємо інсталятор крипто плагіна. Робимо установку.

 1. Відкриється вікно, в якому перевіряється правильність персональних даних. Після цього натиснути кнопку «Дані вірні».
 2. Після установки необхідно перевірити дані, і вибрати «Дані вірні».
 3. Вибирається місце, де буде зберігатися електронний підпис. Після цього зберігаємо електронний ключ, і придумуємо для нього пароль з його підтвердженням. Цей пароль краще записати в блокноті, щоб не забути і не втратити.
 4. Натискаємо кнопку «Далі», і на телефон приходить повідомлення з 8-цифровим кодом, вписати його потрібно в з'явилося поле.
 5. Приймаємо всі умови від системи, і вибираємо «Далі».
 6. Після цього ключ для фізичної особи вважається оформленим, і може бути застосований для оформлення декларації.

Як відкликати сертифікат

Щоб відкликати оформлений сертифікат, потрібно з'явитися у відділення ПриватБанку, і написати відповідну заяву про блокування сертифіката. Після цього ЕПЦ буде анульований, і можна приступати до створення нової цифрового підпису.

Забутий пароль ЕЦП як бути

Відновлення пароля ЕЦП не передбачено, тому в разі, якщо він забутий, то знадобиться створити нову підпис, використовуючи відповідний розділ. Щоб створити новий електронний ключ, потрібно ввести кодове слово. Після заснування нової підписи, стара буде анульована.

Якщо є підозри про те, що ключ ЕЦП був змінений, то про це потрібно негайно повідомити в Приватбанк.

CryptoPlugin заблокований Ghrome, Firefox, Opera

Щоб розблокувати плагін в хромі, натисніть Додаткові інструменти – Розширення знайдіть BankID CryptoPlugin і натисніть Детальніше.

Оформлення електронного цифрового підпису в Приватбанку

Виберіть пункт перегляду На всіх сайтах.

Mozilla Firefox

Натисніть грати в правому верхньому куті, потім Додатки, знаходимо Crypto Plugin і міняємо поле з «Включати за запитом» на «Завжди включати».

Opera

Зайдіть в доповнення Opera browser: // extensions і перевірте, чи включений BankID CryptoPlugin. Якщо немає – його необхідно включити.

Залишилися питання? Напишіть, будь ласка нижче в коментарях.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар