Огляд сервісу WEB-банкінг «Ощад 24/7» від Ощадбанку

ОщадБанк донедавна був банком який не акцентував свою увагу на передові технології і сервіси ІТ-галузі. Як зауважувалося у відділеннях Ощадбанку, стоять всі теже “стародавні” картотеки і програмне забезпечення не на вищому рівні. Це все було до недавніх пір!

Огляд сервісу WEB банкінг «Ощад 24/7» від ОщадбанкуНа даний момент держава взялася за своє дітище і почали фінансувати банк, а саме на поліпшення та удосконалення програмних комплексів для більш зручного користування клієнтами.
Один з сервісів який нещодавно запустив ОщадБанк є система віддаленого доступу до своїх рахунків під назвою WEB-банкінг «Ощад 24/7».

Що таке WEB-банкінг «Ощад 24/7» від Ощадбанку?

Це система, яка дає можливість всім клієнтам Ощадбанку віддалено, через мережу Інтернет, мати доступ до своїх рахунках, які відкриті в Ощадбанку. Система працює цілодобово і без вихідних.
Перевагами даного сервісу є те, що Вам не обов’язково йти у відділення Ощадбанк щоб здійснити якусь операцію – зайдіть в WEB-банкінг «Ощад 24/7» і виконайте будь-яку фінансову операцію.
Також переважним відмінністю даного сервісу є той факт, що ви можете віддалено з будь-якої точки світу зайти в свій кабінет і здійснити майже будь-яку операцію зі своїми рахунками.


Які операції можна здійснити в системі WEB-банкінгу «Ощад 24/7» від Ощадбанку?

  • Отримати. У системі можна отримати інформацію про залишки і суми на рахунках, які відкриті в Ощадбанку.
  • Переглянути. Можна переглянути історію і рух операцій і грошових коштів по картці Ощадбанку.
  • Формувати. Ви можете сформувати виписку за Вашою карткою за будь-який період.
  • Переводити. Здійснити фінансову операцію з переказом коштів зі своїх рахунків на будь-який рахунок будь-якого клієнта Ощадбанку.
  • Блокувати. У разі втрати або крадіжки картки її можна заблокувати віддалено через систему WEB-банкінг «Ощад 24/7» від Ощадбанку.
  • Поповнити. Є можливість поповнити рахунок будь-якого мобільного оператора, при цьому гроші спишуться з Вашого рахунку ОшадБанке.
  • Переклади. У ОщадББанка є своя система грошових переказів під назвою “Швидка копійка”, так ось у веб-банкінгу можна здійснити відправку чи отримання даного перекладу
  • На даний момент це всі функції які можна здійснити в системі WEB-банкінг «Ощад 24/7» від Ощадбанку, але система розвивається і планує впровадити ще безліч корисних функцій і сервісів.

Надаємо Вам інструкцію в якій вказано як підключитися до системи WEB-банкінг «Ощад 24/7» від Ощадбанку і як нею користуватися.

Ощадбанк рекомендує при використанні системи WEB-банкінг «Ощад 24/7» підключитися до системи SMS-інформування, для цього зверніться у будь-яке відділення Ощадбанку.

Як користуватись mobile-банкінгом “Ощад 24/7”

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь