Оплата послуг кредитною карткою в інтернеті

В повсякденне життя, з кожним днем входять інтернет технології, і все більше користувачів інтернету користуються послугами інтернет-магазинів. Вибір там просто величезний, є товари на будь-який смак і різної вартості, і все це ви можете придбати прямо у себе вдома. Як же відбуваються покупки на віртуальній майданчику? Готівкою не розплатишся, так і чек про зроблені покупки дуже важливий для клієнта. Як раз в такому разі і проводиться оплата послуг кредитною карткою.

Як відбувається оплата послуг кредитною карткою в інтернеті?

Деякі користувачі бояться шахраїв, і роблять покупки звичайним способом, але, знаючи деякі правила, можна убезпечити себе від них. Потрібно знати, що ви можете отримати більшу знижку при купівлі товарів у віртуальному магазині.

Весь сенс покупки полягає в тому, що маючи кредитну картку, банк на вас відкрив спеціальний рахунок, з якого і будуть переводитися гроші на користь продавця. Вибираючи товари, на сторінці магазину відкрийте опцію «способи оплати», і переконайтеся, що ви можете розплатитися за товар кредитною карткою. Але є одне «але», ваша карта повинна бути певної категорії, не усіма видами карток можна оплатити послугу кредитною карткою: на зворотній стороні картки повинен стояти певний код платіжної картки. До таких картах відносять карти VISA і MasterCard.

У дуже багатьох кредитних організаціях є додаткова послуга мобільного банку, і це дуже зручно клієнту, адже всі витрати по ній він може контролювати за допомогою свого телефону, прив’язаного до карти. Проводячи різні операції по списанню грошових коштів, на ваш мобільний будуть приходити повідомлення з одноразовим паролем для підтвердження всіх операцій по карті.

Про що важливо знати, коли виконується оплата послуг кредитною карткою в інтернеті?

Оплата послуг кредитною карткою в інтернетіПісля того, як ви підібрали для себе потрібний товар, ви переходите до його оплати. На цій сторінці в адресному рядку браузера повинен стояти зелений значок замку, і тільки якщо ви його побачили, приступайте до заповнення даних про себе і про вашу карті, який вимагає сайт. Це означає, що всі дані будуть передаватися у захищеному вигляді, по зашифрованому каналу і зловмисники не зможуть отримати доступ до ваших персональних даних. Зазвичай для оплати вам потрібно буде ввести повний номер вашої картки, CVV код і термін дії картки. CVV код – це останні три цифри на зворотній стороні картки.

Важливо дотримуватися заходів безпеки, коли оплата послуг кредитною карткою проходить в інтернеті.

Переводячи на оплату довірений платіжний сервіс, ви набагато надійніше захищені від шахрайства, адже такий ресурс не так вже просто зламати, і дані вашої картки, її pin-код та особиста інформація не потрапить в руки шахраїв.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь