Оплата Приват 24 інтернету. Оплата за інтернет через приват 24

Інтернет, провідний або через роутер, пропонує сучасній людині необмежені можливості для пошуку інформації, спілкування, розваг. Оплату за інтернет через Приват 24 легко зробити, навіть не покидаючи квартиру і не відриваючись від комп’ютера. Така зручна послуга дозволить завжди вчасно оплачувати провайдера абонплату і не ризикувати можливим відключенням за несплату.

Що ж робити, якщо відключення все-таки сталося? Тут є три варіанти:

  • оплатити в касі відділення Приватбанку готівкою або карткою;
  • поповнити інтернет через карту Приватбанку на екрані терміналу самообслуговування;
  • зайти в мобільний додаток Приват 24 на смартфоні або планшеті.

Поповнення інтернету через ПриватБанк за допомогою терміналу

Для початку роботи з терміналом необхідно встановити картку для зчитування даних або набрати номер вручну на екрані. У вікні виберіть вашого провайдера і заповнюйте поля. Для цього обов’язково потрібен номер договору на обслуговування від постачальника інтернету.

Як заплатити за інтернет через Приват 24?

В Приват 24 вибираєте вкладку «Всі послуги» і вказуєте опцію «Послуги зв’язку». Тут перераховані постачальники послуг інтернету, які працюють з ПриватБанком: Укртелеком, Giraffe, Vega, Домашній інтернет від мобільних операторів. Наприклад, якщо вам необхідно заплатити за інтернет Воля через Приват 24, вибирайте опцію ВОЛЯ-КАБЕЛЬ та дотримуйтеся подальших інструкцій.

Оплата за інтернет через Приват 24 зручна тим, що можна не вводити щоразу численні реквізити. Просто зайдіть в архів і повторіть платіж або зробіть переклад оплати провайдера регулярним. Тоді система сама буде знімати гроші в певний день і перераховувати на вказаний рахунок.

Приват 24: оплата інтернету через мобільний додаток

Інтерфейс мобільного додатку Приват24 так само зручний, як і версія банкінгу для ПК. Після авторизації вибирайте опцію «Поповнення/Телефон, інтернет». Оплата за інтернет Укртелеком через Приват 24 здійснюється за допомогою вибору відповідної функції на екрані. Далі – стандартна схема: номер договору з провайдером, сума платежу, вибір картки для списання, підтвердження введенням пароля.

Сплачуйте інтернет через ПриватБанк і статус «офлайн» вам не загрожує. Будьте онлайн в будь-який час доби!

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь