Оплата штрафів у Приватбанку, інструкція з фото

У цій статті, викладена детальна інформація про послугу — оплати штрафів онлайн в Приват24! Privat24 – це Ваш живий інтернет-банк в смартфоні! За допомогою цієї програми ви зможете швидко, просто і зручно управляти своїм банківським рахунком на своєму мобільному телефоні, незалежно від дня тижня,часу та місцезнаходження. Оплата штрафів онлайн, зручний спосіб доступу до вашого облікового запису, безпечне і якісне банківське обслуговування.
Для початку вам потрібно пройти просту реєстрацію — це все, що вам потрібно, щоб скористатися послугами Privat24. Почніть роботу з Мобільним банкінгом. Зареєструйтеся зараз! Відкрийте для себе саме комплексне додаток для мобільного банкінгу. Отже, почнемо!

Крок 1:
Щоб здійснити оплату за адміністративну правопорушення, вам потрібно всього лише «повідомлення про штраф» і дебетова або кредитна карта. Якщо ви втратили своє повідомлення про штраф, зверніться до суду, де ви отримали штраф. Всі важливі для нас дані є на цьому штампі. Він знаходиться на зворотній стороні ухвали (див. фото №1).

Оплата штрафів у Приватбанку, інструкція з фото

Крок 2:
Вам потрібно відкрити програму Privat24, перейти в розділ ⇨ «Всі послуги», потім ми створюємо новий платіж по Україні (див. фото №2)

Оплата штрафів у Приватбанку, інструкція з фото

Крок 3:
Це найважливіший етап, вам потрібно вказати реквізити свого платежу і заповнити всі пункти, ви можете провести повну або часткову оплату. Приймаються кредитні MasterCard і Visa, а також більшість дебетових карток та електронні гроші Qiwi, Webmoney або Яндекс.гроші. Потім натискаємо «Продовжити» (див. фото №3)

Оплата штрафів у Приватбанку, інструкція з фото

Крок 4:
Це фінальний етап, вам залишилося перевірити зазначені вами дані, і підтвердити свій платіж (див. фото №4)

Оплата штрафів у Приватбанку, інструкція з фото

 

Кожен день через Приват24 проводиться оплата сотні штрафів ГИБДД по всій Україні! Кожен день даною функцією користуються сотні людей.

Наші переваги:
— Працюємо офіційно.
— Робимо повернення грошей у випадку помилки.
Оплата штрафів онлайн.
— Ніколи не тримаємо у себе дані ваших рахунків (банківських карт).
— Повідомляємо вам про нові штрафи, через SMS або по електронній пошті.
SMS інформування – за допомогою даної функції ви можете дізнатися про всі фінансові операції з вашої картки, починаючи з дрібних платежів і до оплати штрафів. Приват24 – це одне з кращих програм на сьогоднішній день.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь