Ощадбанк 24 веб банкінг вхід реєстрація

Ощадбанк 24 (Ощад 24) зручний веб банкінг. Ви можете здійснити реєстрацію в системі на сайті або через банкомат Ощадбанку.

Вхід у веб банкінг ⇓

Ощадбанк 24 веб банкінг вхід реєстрація
Можливості веб банкінгу

 • Отримати інформацію про залишки коштів на ваших рахунках, які відкриті в Ощадбанку, контролювати нарахування і списання коштів з рахунків.
 • Подивитися історію операцій за вашими картковими рахунками.
 • Отримати виписки по операціях за вашими картковими рахунками за вказаний вами період.
 • Здійснювати перекази коштів в гривнях між вашими рахунками, які відкриті в Ощадбанку або на рахунки інших фізичних осіб, що мають рахунки в Ощадбанку, так і в інших банках України.
 • Можливість переказати кошти на спеціальний рахунок «Мобільні заощадження» і отримувати у будь-який час інформацію за залишками на цьому рахунку.
 • Заблокувати свої платіжні картки у разі їх втрати або крадіжки.
 • Поповнити рахунки операторів мобільного зв’язку.
 • Можливість створення шаблонів для платежів, який ви часто здійснюєте на інші рахунки.
 • Можна змінити або відновити пароль доступу в систему веб банкінгу Ощад 24.
 • Встановити ліміти для ваших карток на кількість операцій, на суму зняття коштів у банкоматах, при розрахунках у торговельній мережі або покупки в інтернеті.
Основні переваги веб банкінгу Ощад 24

 1. Висока безпека при здійсненні операцій.
 2. Обслуговування 24 години на добу, 7 днів в тиждень.
 3. Не треба ходити в банк.
 4. Тарифи за операціями в Ощад 24 нижчі, ніж тарифи за здійснення таких операцій в відділеннях банку.
 5. Підтвердження кожної операції sms-повідомленням на ваш мобільний.
 6. Кожна операція підтверджується одноразовим паролем.

Ощадбанк 24 мобільний банкінг

Для того, щоб постійно тримати під контролем свої рахунки ви можете встановити спеціальний додаток на свій мобільний телефон. Розроблені програми для телефонів, що використовують Android, IOSи Java. Мобільний додаток дозволить вам здійснювати все тіж дії з вашого рахунку, що і зі стаціонарного комп’ютера. Скачати мобільний додатот можна тут.

Чому не приходить смс при реєстрації, читайте за посиланням на цій сторінці
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Коментарі: 162
 1. Наталя

  Зареєструватись не можливо, пароль не приходить, шкодую, що взагалі відкрила в Ощадбанку картку.

  1. Лакуста Тетяна (автор)

   Не приходить тому що потрібно підключити послугу “СМС Інформування”, і щоб пряцювала ця послуга, потрібно щоб ви с картки зняли кошти, не менше 50 гривень. ДО речі, послуга “СМС Інформування” платна, підключити її можливо тільки при отриманні карти в ОщадБанку

  2. галина

   не можу зареєструватись

 2. Вера

  забыла код на карточку. не могу снять деньги на банкомате. Можно ли ли его восстановить поменять через интернет или по мобильному телефону.

  1. Лакуста Тетяна (автор)

   Здравствуйте. К сожалению НЕТ. Изменить можно только в отделении ОщадБанка.

 3. Андрей

  Зарегестрировался в веб-банкинге нормально смс с кодом пришла, а вот при совершении каких либо операций с картой (перевод денег, пополнение мобильного счета и др.) смс с кодом нивкакую не приходит, что делать, помогитЕ!!! услуга “СМС Інформування” подключена, деньги на карте есть, как быть!

  1. Лакуста Тетяна (автор)

   Добрый день. УРА, хоть у вы зарегистрировались в Ощад24, а то все пишут что не могут, и каждому поясняли что нужно для регистрации, но суть не в том. Мы честно в первые такое слышим, что не можете сделать перевод в Ощад24, обратитесь в службу поддержки или в отделения ОщадБанка, к сожалению мы не знаем в чем может быть проблема, но постараемся выяснить.

 4. Альвіна

  шановні ви вже чи ні ,треба ще довести вам цей факт ! я думала що в мене в одної не здійснюеться реестрація в приват 24 ….мій номер мобільного вказаний ,але СМС з паролем так і не приходить ….що в вас там за БЕЗЛАД коїться і це в час таких технологій 21 століття ….просто не гарне ставлення до наороду ,тепер розумію ,що банк державний ,та треба робити “ноги ” до іншої установи і іншим не буду радити ощад банк !

  1. Лакуста Тетяна (автор)

   Доброго дня! Ви пишите що: не здійснюеться реестрація в приват 24, але пишите коментар під Ощадбанк 24. СМС не приходить тому що у вас не підключена послуга “СМС Інформування” ця послуга підключается при отриманні картки, і вона платна!

 5. Анна

  Добрый день! При регистрации в веб банкинге, на шаге создания пароля выдает ошибку “Виникла помилка. Спробуйте пізніше або зверніться в службу підтримки”. Хотя пароль соответствует всем требованиям, при последующих тщетных попытках регистрации ошибка уже “undefined”. Что происходит ? Почему так сложно просто зарегистрироваться в Ощаде ?

  1. Лакуста Тетяна (автор)

   Добрый вечер! К сожалению мы не знаем, одни люди регистрируются без проблем, у других проблемы.
   Мы не однократно обращались в ОщадБанк с просьбой пересмотреть условия регистрации, что есть проблемы, что в большинстве случаев люди просто не проинформированные, но увы, как видите проблемы остались!

 6. Віталій

  Самий проблемнний веб-банкінг. Були проблеми при реєстрації, постійні проблемими з входом, при роботі постійно зависає сторінка при здійсненні операцій, неможливо дозвонитись на 0800… до консультанта. Результат-при надходженні з/плати знімаю всю готівку, ставлю частину на карту Приват для здійсненя онлайн платежів. Жаль…

 7. Вера

  Неможливо зарееструватись Ощад 24

 8. Виктория

  Здравствуйте. Не могу зарегистрироваться – не приходит смс с кодом…

  1. Лакуста Тетяна (автор)

   Добрый вечер! Мы уже не раз обсуждали эту тему, прочитайте внимательно статью, и комментарии!

 9. света

  ввожу логін і пароль,пише (Виникла помилка. Спробуйте пізніше або зверніться в службу підтримки) і так 3 місяць

 10. Юрій

  ввожу логін і пароль,пише (Виникла помилка. Спробуйте пізніше або зверніться в службу підтримки) після того як змінив картку

 11. Валеррия

  Что бы зарегистрироваться нужен код, что бы получить код нужно подключить смс оповещение, в свою очередь услуга – платная. Банк без будущего.

  1. Лакуста Тетяна (автор)

   Что поделаешь, такой он! Мы не раз говорили им, что бы упростить регистрацию, но увы, пока изменений нету!

 12. владимир

  пытаюсь зарегестрироваться и Ощад24 . пишут Вам выслано смс на номер тел. но в течении 20 минут смс так и не пришло( и так 3 раза)

  1. Лакуста Тетяна (автор)

   Попробуйте потом попробовать еще раз, возможно сервер перегружен.

 13. Катерина

  При входе в ощад 24 после введения логина и пароля ,появляется окошко что секретный код будет отправлен мне на мобильный,подтверждаю и выскакивает ” Виникла помилка. Спробуйте пізніше або зверніться в службу підтримки”
  А так же в отделении Ощад банка по улице Курчатова 11.11.16 не работала система и сказали прийти аж во вторник,разберитесь пожалуйста!!!!нету никакого доступа к счетам!!

 14. Віктор

  При входе в ощад 24 после введения логина и пароля ,появляется окошко что секретный код будет отправлен мне на мобильный,подтверждаю и выскакивает ” Виникла помилка. Спробуйте пізніше або зверніться в службу підтримки”

 15. 123

  сука какие дауны управляют этим банком ( згенерируйте пароль ) мозг себе згенерируйте почему частный банк приват лучше ощада почему нельзя просто поменять пароль на карте или зарегистрироваться нахрена все усложнять желание просто взять биту и побить стекла в банке

  1. Адик

   В Привате головой думают, а в ощаде ж…й

 16. Сергей

  При входе в ощад 24 после ввода логина и пароля,появляется окошко,попробуйте позже или обратитесь в службу поддержки и так на протяжении недели не могу войти

 17. Оксана

  Здравствуйте! У меня и логин и пароль есть и номер телефона привязан к карте, а одноразовый пароль не приходит, уже 6 раз пробовала

  1. Лакуста Тетяна (автор)

   Добрый вечер! Это проблема почти у каждого, мы не знаем в чем причина! Обратитесь в отделение ОщадБанка!

 18. Олег

  Также пытался зарегестрироваться, к сожалению не получилось. Был в отделении, при получении “Картка Киянина”. Девушка даже через банкомат сделала для меня пароль и паспорт для входа. Попробовал, не входит, не приходит смс с одноразовым паролем. Она мне не сказала, что нужно подключить смс информирование и что нужно положить чуть денег на счет :(
  Сделайте как в мобильной связи, отправил смс со своего номера телефона 4 цифры и активирована услуга. 4 цифры общие для всех. Договориться с операторами мобильной связи. Все просто, а Вы ленитесь. Как жаль. “Совок” даже в 2016 году.
  Уверен, что даже придя в отделение банка, там не смогут помочь. Почему, потому что кому это нужно, за это не доплачивают, чтобы с Вами возиться. УЖАС.

 19. Адик

  Так отвяжите от телефона. Сделайте баз смс. з…ли вы уже, не банк а шарашкина контора

 20. алексей

  А еще в Европу лезите со сраной жопой и таким же банком

Додати коментар