Особливості перевипуску картки в Приватбанку: процедура та вартість послуги.

Велика кількість громадян по достоїнству оцінили банківські картки, тому навчилися їх оформляти, притому різними способами. Але не варто забувати про те, що в деяких випадках, планових і форс-мажорних, потрібно звертатися в банк, щоб організувати перевипуск карти. Термін видачі та вартість послуги залежатиме від причини.

Перевипуск карти

Будь-яка банківська картка має певний термін дії, після закінчення якого користуватися продуктом не можна. Так як відбувається автоматичне блокування, але діючий рахунок не підлягає закриттю. Термін дії картки можна продовжити, звернувшись безпосередньо до відділення банку або відправивши онлайн-заявку з офіційного сайту.

При зверненні в офіс кредитного відділення буде потрібно пред’явити два документи: посвідчення особи і картку. А також написати заяву на перевипуск.

Особливості перевипуску картки в Приватбанку: процедура та вартість послуги.

Є можливість взагалі не витрачати час на переміщення, а самостійно організувати перевипуск онлайн. Для цього необхідно мати обліковий запис в інтернет-банку «Приват24» на сайті ptivatbank.ua. Отже, порядок дій наступний:

  • Входимо в додаток «Приват24».
  • Заповнити електронну заявку на перевипуск.
  • Відправляємо і одним натисненням кнопки замовляємо “зворотний дзвінок”.
  • Чекаємо дзвінка менеджера, який повідомить рішення кредитної комісії, і погодить час відвідування банку.
  • Отримуємо карту:
  • самостійно з’явившись в призначений час в будь-яке відділення «Приватбанку»;
  • замовивши кур’єрську доставку на домашню адресу, зателефонувавши за цілодобовим номером 3700.

Особливості

Особливості перевипуску картки в Приватбанку: процедура та вартість послуги.

Перевипуск з причини закінчення терміну дії відбувається без справляння плати незалежно від статусу клієнта. Також безкоштовно відбувається заміна картки, що працює некоректно з вини банку. А ось якщо причина заміни — втрата або псування документа, то доведеться заплатити 10 гривень за дострокове переоформлення.

Варто мати на увазі, що після перевипуску клієнт отримає картку з новим номером. При бажанні можна замовити навіть індивідуальний дизайн. Але за збереження грошей на карті переживати не варто: картковий баланс, ліміт і борг за кредитом залишаться колишніми.

Заміну можна здійснити за кілька хвилин, якщо оформити неименную карту. Доведеться почекати кілька днів, звернувшись за іменним пластиком.

«Приватбанк» для зручності своїх клієнтів спрощує способи отримання і перевипуску карток.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь