Отримання кредиту з поганою кредитною історією. Взяти кредит без довідок з поганою кредитною історією

З моменту отримання першого позики в банку з’являється кредитна історія (КИ) клієнта. Вона супроводжує людину в подальшому і впливає на всі його наступні банківські операції. Якщо платежі справляли в термін згідно з договором, без затримок і штрафів, то формується позитивна КИ. І, навпаки, кредити з поганою кредитною історією будуть мати негативні наслідки для клієнта. Банки можуть відмовити йому в наступних позиках.

Позика з поганою кредитною історією визначають за такими показниками:

 • прострочені платежі;
 • завершення кредитних зобов’язань зі штрафами;
 • дострокове погашення кредиту.

Де перевірити кредит з поганою кредитною історією і простроченнями?

Українське бюро КИ збирає і зберігає інформацію про позики клієнтів. В УБКІ її передають різні державні і комерційні фінансові інститути.

Переглянути дані про отримання кредиту з поганою кредитною історією можна:

 • в Приват 24 – на вкладці з інформацією по рахунках, опція «Кредитний рейтинг»;
 • на офіційному сайті ubki.ua – входити на сайт необхідно як позичальник;
 • через мобільний додаток «Кредитна історія»;
 • в терміналах Привату.

Погану фінансову репутацію можна виправити. Необхідно довести свою платоспроможність на поточний момент. Вдале рішення – взяти мікрокредит та виплатити його за графіком. Тоді ваша КИ набагато покращиться, а ви отримаєте шанс у майбутньому отримати більший позику.

Як взяти кредит з поганою кредитною історією?

Наполегливий клієнт з негативною КІ, який твердо вирішив взяти позику, зіткнеться з певними труднощами. Банки не прагнуть до співпраці з ненадійними позичальниками, так як відносять їх до категорії високого ризику. Що очікує такого клієнта в банках України?

 • Висока процентна ставка. Банк, швидше за все, захоче знизити можливі ризики і збільшить річний відсоток, можливо, навіть до 40%.
 • Вимога поруки надійного клієнта. Зазвичай таке не практикується, але у випадку з негативною КІ поручитель знадобиться обов’язково.
 • Зобов’язання. Для банку краще рішення – видати позику під заставу майна, тоді воно стане гарантом повернення грошових коштів.

  Отримання позики з негативною КІ дуже ускладнюється. Приготуйтеся перебрати безліч варіантів, щоб підібрати організацію, яка запропонує хоча б наближені до вигідними умови позики. Кредит без довідок з поганою кредитною історією допомагають оформляти незалежні брокери. За певну винагороду вони візьмуть рішення всіх проблем на себе.

  Не допускайте прострочення платежів! З поганою КИ складно вести фінансові справи.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Додати коментар