Отримувати гроші від Google AdSense на карту Приватбанку

Контекстна реклама сьогодні є реальним видом заробітку в Інтернеті. Пошукові системи мають власні сервіси, де просування товарів або послуг відбувається на постійній основі. Рекламну інформацію, яка з’являється на різних сайтах, бачать мільйони користувачів, відкриваючи відповідне посилання. Інтернет-сторінка отримує гроші від компанії і в тому разі, коли потенційний покупець просто переглядає зображення.
Отримувати гроші від Google AdSense на карту Приватбанку

Системи оплати працюють в автоматичному режимі, так що зароблені кошти стабільно приходять на рахунок власника сайту. Періодичність оплати узгоджується заздалегідь, вона може проводитися раз на місяць або в інший проміжок часу.

Аdsense функціонує за типом інших сервісів: власники сайтів дають дозвіл на розміщення рекламної інформації та отримують зароблені гроші за певний період. Одноразова виплата повинна бути не менше ста доларів.

Багато хто цікавиться, і чи можна переказати на картковий рахунок зароблені долари? Відповідь позитивний, а щоб здійснити взаємодію, потрібно авторизуватись у особистому кабінеті Приватбанку. Клієнти, які намагалися отримати кошти у відділенні кредитно-фінансової установи, відзначають, що цей процес затягується на кілька місяців, а це дуже незручно. Можливість ресурсу Прива24 дозволяє отримати гроші протягом десяти хвилин на карту, яку вкаже клієнт. Для цього:

 • Зайдіть в Приват24 і авторизуйтесь в особистому кабінеті.
 • Слідуючи підказкам, створити віртуальну карту.
 • Вкажіть валюту, в якій очікуєте виплати.
 • Підтвердіть дії, відіславши на сервіс код, який прийшов на телефон у вигляді СМС.
 • Отримайте через спеціальну клавішу дані, необхідні для проведення платежів.
 • Вкажіть картку, на яку будуть зараховуватися долари.
 • Отримувати гроші від Google AdSense на карту Приватбанку

  Повноцінний платіжний інструмент можна вважати дійсним, якщо інструкція була виконана правильно.

  Переведення в готівку чеків Аdsense

  На платформі Приват24 можна перевести в готівку чеки, відбувається це на сайті ресурсу, на якому контекстну рекламу на веб-сторінках. Власник сайту повинен заповнити анкету англійською мовою, вказавши дані платежу, отримані на сторінках веб-банкінгу. Обов’язково повідомте, що цей спосіб оплати і переведення в готівку чеків є основним.

  Після отримання підтвердження дій система буде регулярно перераховувати гроші на рахунок, вказаний клієнтом. Платежі здійснюються автоматично за обраною періодичністю.

  Зарахування грошей відбувається на карту, яку ви замовите у відділення банку. На її випуск відводиться кілька днів, так що подумати про це слід завчасно.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь