Paypass в Приватбанку, принцип роботи

Paypass в Приватбанку це новий тип карт, з безпечної технології безконтактної оплати, які можуть отримати всі клієнти банку за певну плату. Давайте розберемо все по порядку.

Що таке Paypass в Приватбанку

Paypass в Приватбанку, принцип роботиMasterCard Pay Pass – інноваційна технологія, яка дозволяє здійснювати оплату в одне торкання. Тепер немає необхідності віддавати картку третім особам, досить торкнутися стікером логотипу до терміналу або зчитувального пристрою в касі. Карта-стікер PayPass є доповненням до вже існуючої кредитної картки « УНІВЕРСАЛЬНА» і не має власного рахунку. «Карта для виплат» теж може бути випущена з системою PayPass за бажанням клієнта. Новинка дає можливість оплачувати товари набагато швидше, так як при здійсненні покупки до 100 гривень не потрібно вводити pin-код.

Скористатися новою технологією можна в 4 кроки:

 • Наклеюємо картку на будь-яку річ, яку завжди берете з собою;
 • Знаходимо торгову точку де працює система оплати PAY PASS;
 • Підносимо картку-стікер до знаку обов’язково перевіривши суму;
 • Оплачено.
 • Додаткову картку можна замовити у будь-якому відділенні банку або через додаток «Приват24». Достатньо подати заявку. і карта paypass Приватбанку обслуговується безкоштовно. Вартість випуску залежить від вибору пластику:

  — MasterCard World – 100грн.;

  — Карта для виплат – 50грн.

  Термін використання – 4 року. Кількість випущених карт-стікерів – не обмежена. Можна випустити кілька додаткових карт нової технології, всі вони будуть підв’язані до одного сету (крім «Карти для виплат»).

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Додати коментар