Пенсійний внесок. Приватбанк депозити для пенсіонерів

Відмінні варіанти для вкладників в віці пропонує ПриватБанк – депозити для пенсіонерів. Ці вклади допоможуть клієнтам пенсійного віку отримувати щомісячну надбавку до державних виплат, які часто становлять лише прожитковий мінімум.

ПриватБанк для пенсіонерів розробив кілька програм. Вони націлені на зручне отримання доходу. Умови депозитів прості і зрозумілі, без прихованих додаткових платежів. Пенсійні внески від Приватбанку допоможуть економити на покупках і отримувати стабільний дохід.

 

Пенсійний вклад «Накопичувальний»

Одночасно з оформленням пенсійної картки банк пропонує клієнту відкрити депозит «Пенсійний накопичувальний». Його оформляють на термін 6 або 12 місяців. Мінімальний початковий внесок – 10 грн. Максимально можливе щомісячне поповнення не повинне перевищувати 20000 грн.

Переваги пенсійного вкладу від Приватбанку «Накопичувальний»:

  • вигідна річна відсоткова ставка, яка включає надбавку для пенсіонерів;
  • можливість капіталізації відсотків;
  • зручне поповнення вкладу без обов’язкового відвідування відділення банку;
  • дострокове завершення договору на пільгових умовах;
  • пролонгація з автоматичною зміною процентної ставки без додаткової угоди до основного договору.

Нарахування і капіталізація відсотків розраховуються в кінці строку вкладу. Якщо клієнт прийме рішення про пролонгації депозиту, або це відбудеться автоматично згідно з договором, проценти будуть нараховані на загальну суму початкового вкладу, довкладень, зарахувань.

ПриватБанк для пенсіонерів

Вклад «Строковий пенсійний» дозволить щомісячно отримувати відсотки від початку вкладеної суми, що стане істотною надбавкою до місячного бюджету людей похилого віку. Цей депозит оформляють на термін 12 місяців без можливості довкладень та часткового зняття коштів. Зате кожен місяць пенсіонер отримує відсотки в розрахунку 20,5% річних від початкового вкладу, мінімальний розмір якого становить 1000 грн. Пенсійний вклад «Строковий» можна оформити у відділенні Приватбанку, надавши паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення пенсіонера.

ПриватБанк дбає про добробут людей похилого віку. Крім поданих вище депозитів, банк пропонує пенсіонерам вклади «Копилка» та «Стандарт безподатковий».

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь