Переведення боргу кредитної картки умови миттєвої розстрочки

Переведення боргу кредитної картки умови миттєвої розстрочки

Багатьом клієнтам Приватбанку мають заборгованості за кредитними картками, банк пропонував дуже привабливу можливість переведення боргу з кредитної карти на умови миттєвої розстрочки. Для тих хто не знає що таке миттєва розстрочка нагадаємо що це сервіс, який дозволяє гасити заборгованість рівними частинами, списання яких буде відбуватися один раз в місяць з вашої кредитної картки.

Але, не все так солодко, як здавалося б на перший погляд, тут є комісія 2,9% від суми покупки, яка буде нараховуватися за кожен місяць і зніматися з карти разом з оплатою. Більш детально про послугу миттєва розстрочка читайте тут.

Але я думаю, що звернути увагу на таку пропозицію однозначно варто, так як:
— Після переведення заборгованості, ваша кредитна карта вийде в 0.
— На вашій кредитній картці знову буде доступний пільговий період і в ній знову можна буде використати на всі 100%.
— Кредитний ліміт на карті повертається, а сумарно доступна сума кредиту збільшується.
— Можна зробити платіж менший ніж той, який був за кредитною карткою, оскільки розстрочка надається на термін до 48 місяців.

Наведемо наочний приклад:

Ваш борг по кредитній карті 12 000 грн, і Ви переводите його на умови миттєвої розстрочки на 12 платежів, у цьому випадку сума платежу буде складатися з: 1000 грн + 348 грн комісії, місячний платіж буде дорівнює 1348 грн, це частина суми боргу + 2,9% від суми початкового боргу.

Переведення боргу кредитної картки умови миттєвої розстрочки

Для розрахунків платежу конкретно по вашому платежу, можете скористатися калькулятором на сайті Приватбанку https://privatbank.ua/kredity/oplata-chastyami/

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь