Перевести гроші з картки Укрсиббанку на карту Приватбанку

Зміст

 • 1 Переклад на сайті Укрсиббанку
 • 2 Як провести переказ через банкомат Укрсиббанку
 • 3 Переказ грошей через відділення банку
 • 4 Переклад за допомогою інших платіжних систем

Зараз вже важко уявити, що хтось не користується банківським пластиком. На картку перераховується зарплата, дитячі посібники, пенсія. Нею можна розплачуватися в магазинах, аптеках, платити за різні товари і послуги. Спрощується процес покупок, економиться час.

Але найчастіше люди є клієнтами не тільки одного банку. Так, наприклад, заробітна плата може перераховуватися через один банк, а кредитка може належати іншому. Тому виникають ситуації, коли треба переказувати гроші між ними.

УкрСиббанк, ПриватБанк –відомі в Україні. Їх послугами користується більшість населення – фізичні та юридичні особи. Переказ між рахунками цих банків буває дуже актуальне. Як перерахувати гроші з картки на картку Приватбанку? Нижче ми розглянемо способи, як це можна здійснити.

Переклад на сайті Укрсиббанку

З недавнього часу стало можливим здійснити переказ коштів з картки на картку Укрсиббанку, застосовуючи платіжну систему iPay. Щоб перевести вам необхідно:

 • Відвідати сайт Укрсиббанку, що позиціонує себе як банк позитивних змін.
 • У верхній сходинці вибрати вкладку «Приватним особам».
 • При прокрутці сторінки вниз, ви побачите меню з запропонованими функціями. Серед них вибрати «Перекази між картками», натиснути.
 • На сторінці буде представлена зручна форма заповнення для перекладу.
 • У вікні «Картка відправника», необхідно заповнити дані з картки Укрсиббанку:
  • номер з лицьового боку, що складається з 16 цифр,
  • термін дії – місяць і рік,
  • код безпеки – три цифри, розташовані на зворотному боці, номер телефону.
 • уважно прописати номер картки одержувача, якщо хочете, щоб він отримав повідомлення, у відповідному вікні поставити галочку;
 • ввести суму переказу;
 • ще раз перевірити правильність написання всієї інформації, якщо вона вірна, натиснути «Відправити переказ».
 • Якщо хочете залишити коментар, можете це зробити у відповідному рядку. Одержувач побачить ваше повідомлення.

  Багатьох хвилює питання, якщо ви є клієнтом Укрсиббанку, як переказати гроші на картку іншого банку. Через систему iPay можна переводити гроші на картки інших банків, якщо вони Mastercard, Maestro або Visa. ПриватБанк випускає пластик цих платіжних систем, відповідно перевести гроші з картки УкрСиббанк на ПриватБанк не складе ніякої праці.

  Перевести гроші з картки Укрсиббанку на карту Приватбанку

  Перевести гроші з картки Укрсиббанку на карту Приватбанку

  Перевести гроші з картки Укрсиббанку на карту Приватбанку

  Увага! Сума переказу за добу не може перевищувати 25000 гривень, а може починатися від 5 гривень. Слід врахувати, що за переказ стягується плата, яка буде відповідати 1 % від суми, плюс 5 гривень.

  Як провести переказ через банкомат Укрсиббанку

  Перерахувати гроші з картки на картку Приват через банкомат– мабуть найшвидший спосіб, якщо у вас під рукою немає комп’ютера або телефону з виходом в інтернет. Банкомати розташовані практично скрізь – у торгових центрах, на вокзалах і в аеропортах, в розважальних закладах, кінотеатрах та інших місцях.

  Користуватися банкоматом просто, але якщо ви будете робити це вперше, ознайомтеся з послідовністю дій:

 • Вставити в картоприймач пластикову карту Укрсиббанку;
 • На моніторі вибрати вкладку «Платежі і перекази коштів»;
 • В меню вибрати «Переклад»;
 • На моніторі банкоматі з’являється докладна інструкція і форма для перекладу, в якій зазначаються реквізити картки, на яку буде перераховано гроші, і сума.
 • Після підтвердження операції гроші з вашого карткового рахунку списуються і переводяться на зазначену картку. Якщо підключено смс-оповіщення, приходить повідомлення про проведеної транзакції – з картки Укрсиббанку переклад.

  Переказ грошей через відділення банку

  Звернення до співробітника банку для здійснення будь-якої операції – самий давній і перевірений спосіб. Раніше переклад був можливий саме таким способом. Відправити гроші з картки на картку Приватбанку можна при наявності паспорта. Ви називаєте співробітникові банку шестнадцатизначный номер і суму для зарахування. Після проведення операції касир видає вам чек, в якому треба буде розписатися. На руки видається один примірник чека, як підтвердження операції. Чек треба зберегти до надходження перекладу.

  Переклад за допомогою інших платіжних систем

  Платіжних систем зараз досить багато. Відомі такі, як: Webmoney, Яндекс Гроші, Портмоне, Qiwi, Paypal і багато інших. Як за допомогою платіжних систем можна здійснити переклад? На прикладі Портмоне, як одному з найпопулярніших сервісів в Україні, розберемо проведення операції. Щоб перевести грошові кошти вам необхідно:

 • Зайти на головну сторінку сайту Портмоне. У головному меню ви побачите список послуг, які можливо здійснити, перебуваючи на цьому сервісі. Треба вибрати «Переклад з карти на карту»
 • З’являється форма для заповнення, в якій треба прописати дані карти відправника і одержувача.
 • Вписуємо суму. Якщо є необхідність, можна залишити коментар для одержувача. Або вказати його електронну адресу для оповіщення листом.
 • Перевірити, чи все записано вірно і натиснути кнопку «Перевести».
 • Для довідки. За переказ коштів з карти УкрСиббанк також, як і простому банківському перекладі на сайті банку, береться комісія, яка складає 1% плюс додатково 5 гривень з будь-якої суми переказу. Цю інформацію необхідно знати, якщо ви думаєте, як перевести гроші з картки на картку Приват24. Пам’ятайте про комісії і правильно розраховуйте суму переказу.

  Перевести гроші з картки Укрсиббанку на Приват просто і досить швидко. Для цього існує кілька способів, обирайте найзручніший для вас. Таким же чином можна перевести гроші з картки Приватбанку. При перекладі необхідно знати про час надходження грошей. Зазвичай гроші надходять протягом півгодини, але бувають випадки, вони досить рідкі, коли переклад займає до доби, а то й більше. Найбільший термін для проведення переказу – 5 днів.

  Якщо протягом цього дня гроші не надійшли, слід звернутися за підтримкою. Звернення буде залежати від того, яким способом ви робили переклад. Якщо через банкомат – звертайтеся в банк, чий логотип і назву були зображені на пристрої. Якщо переводили через платіжну систему, слід написати в службу підтримки сервісу. У будь-якому випадку, ваші гроші не загубляться. Але слід ще раз зауважити, що гроші практично завжди надходять протягом 30 хвилин.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь