Перевірити баланс картки Приватбанку – 4 способи

В Україні карткою Приватбанку користується практично кожен громадянин країни. Таку популярність він завоював завдяки розвиненій системі банкоматів, терміналів самообслуговування і системі приват24, яка дозволяє клієнтам здійснювати практично всі можливі банківські операції, не виходячи з свого житла.

При цьому сервіс дозволяє навіть отримати електронну квитанцію з печаткою банку, що дуже зручно. Тепер здійснювати покупки через інтернет доступно кожному без яких-небудь утруднень.

Єдине, що потрібно – це не забувати стежити за своїм рахунком, оскільки гроші мають властивість закінчуватися. Щоб не опинитися в незручній ситуації, коли продавець чекає від Вас оплату, а вже нічим платити, необхідно знати, як перевірити баланс картки приватбанку.

Варіантів для цього просто безліч! Від звичайних до використання сучасної техніки і технологій. Отже, кожен клієнта приватбанку може перевірити рахунок своєї картки такими способами, як: відправивши sms, відвідавши банкомат, зайшовши в приват24, зателефонувавши по телефону або через термінал самообслуговування.

Перевірити баланс картки Приватбанку   4 способи
Перевірка балансу картки Через банкомат Приватбанку

Самий звичайний і перевірений спосіб роками – це перевірка балансу через банкомат Приват. У кожному місті є банкомати цього банку, чим більший населений пункт, тим їх більше.

Знайти їх дуже просто, потрібно або заздалегідь вивчити карту їх розташування, або пошукати по відповідних інформаційних табличок. Зазвичай банкомати розташовуються неподалік від великих магазинів та супермаркетів.

Підійшовши до банкомату вставте карту в картоприймач. Після система запросить ввести користувача ПІН-код картки. Після успішної перевірки перед Вами відкриється меню, де одним з пунктів буде «Перевірка залишку».

Натискаєте на клавішу, розташовану навпроти цієї строчки і вибираєте спосіб виведення інформації на дисплей або роздрукування на чек. Тут же Ви можете відразу зняти необхідну суму коштів, якщо це потрібно.

ПриватБанк перевірити баланс картки через смс

Ще один з варіантів стежити за своїм балансом – підключити послугу смс-банкінгу. Як тільки на карту надійдуть або спишуться з неї кошти, Ви відразу ж отримати текстове повідомлення з докладною інформацією.

Для разового отримання даних про стан рахунку необхідно створити текстове повідомлення формату, що складається з останніх чотирьох символів номера Вашої картки і відправити його на номер 10060.

Вартість даного повідомлення стандартна, відповідна діючого тарифного плану оператора. Через кілька секунд у відповідь Ви отримаєте sms, в якій буде вказаний баланс картки.

Перевірити баланс картки ПриватБанк через інтернет

Отримати докладні дані про стан рахунку карти, витрати і надходження коштів можна в інтернет-банкінгу приват24. Для цього потрібно бути зареєстрованим користувачем, однак якщо Ви таким не є, то нічого складного в процесі реєстрації немає, це займе всього пару хвилин часу.

В якості унікального логіна клієнта використовується номер мобільного телефону, а пароль людина вигадує сам. Ці дані будуть вимагатися кожний раз, коли клієнт буде проходити процедуру авторизації на сторінці приват24.

Ввівши номер телефону і пароль в певні поля, натисніть кнопку «Увійти». Після цього система відправити перевірочне смс з кодом у форматі ХХ-ХХ-ХХ-ХХ, складається з восьми цифр, які необхідно ввести в спеціальне поле на веб-сторінці.

Після успішної перевірки відкриється меню приват24, де Ви відразу побачите список своїх пластикових карт, а також їх баланс. Тут же Ви можете здійснити переказ коштів оплатити послуги, поповнити мобільний рахунок і т. д.

Як перевірити баланс картки Приватбанку через телефон

З’ясувати всі питання, в тому числі і інформацію про стан балансу можна за номером 3700. Дзвінки на території країни безкоштовні, за її межами використовується міжнародний телефон, який тарифікується згідно Вашого стартового пакета в роумінгу.

Для отримання детальної інформації про свою карті з’єднайтесь з оператором, надайте особистість і отримаєте всі необхідні дані по рахунку.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Comments: 1
  1. Олег

    Не можу зайти на приват24

Залишити відповідь