Платежі за qr-кодом в Приватбанку, опис послуги

Геть черги, адже в Україні перейняли світову практику миттєвої оплати з допомогою такого прогресивного методу в світі інформаційних технологій, як платежі за qr-кодом. Використовуючи такий код і додаток Приват24 будь-який бажаючий (клієнт Приватбанку України) може здійснити оплату не тільки комунальних платежів, а також використовувати цю можливість для великого числа інших цілей. Але про все по-порядку.

Платежі за qr-кодом в Приватбанку.

Національною платформою для здійснення платежів, про які вже говорилося вище, по праву вважається і без того досить популярний мобільний додаток Приватбанку. Справедливості заради варто відзначити той факт, що далеко не в кожному відділенні пошти та/або державній структурі можна було зустріти POS-термінал, що давав би можливість оплатити комунальні послуги за допомогою картки. Тобто споживачу треба було спочатку відстояти чергу біля банкомату, а потім слідувати в чергу державної структури.Платежі за qr кодом в Приватбанку, опис послуги

Так що ж може дати нам оплата комуналки за qr-кодом? Без перебільшення — ви зможете заощадити величезну кількість свого особистого часу. Статистика говорить, що в середньому людина проводить близько п’яти років свого життя в чергах для оплати комунальних послуг. Тепер це питання ви зможете вирішити за кілька кліків на своєму мобільному телефоні — достатньо лише знайти на квитанції код, потім запустити програму і його відповідний розділ і просто просканувати перший. Є сенс в тому, щоб перевірити наявність необхідної суми коштів на вашій карті.

Таким чином, ви зможете заощадити п’ять років свого життя як мінімум для більш приємних занять. Офіційні дані свідчать, що вже сьогодні зазначену можливість активно використовують 20% населення. Прогнози оптимістичні — вже за пару років така технологія буде впроваджена в життя більше половини мешканців нашої країни.

Не шкода їм державного бюджету?

Насправді немає ніякої необхідності в тому, щоб переживати щодо державного багатства і далі поговоримо — чому. ПриватБанком не раз повідомлялося і підтверджувалося, що мобільним додатком банку користується не менше дев’яти мільйонів чоловік. Це величезний потенціал при тому, що даними користувачам послуга квитки за qr-кодом та інші покупки надається абсолютно безкоштовно.Платежі за qr кодом в Приватбанку, опис послуги

Що стосовно держави? Для впровадження такої технології доведеться витратити мінімальну суму грошей в силу того, що достатньо лише почати друкувати коди для сканування на чеках, квитанціях і терміналах оплати. Щодо власників громадських закладів і торгових точок — теж все досить оптимістично. Раніше через термінал оплати карткою доводилося платити комісію у 1,7%, а з новими показниками даний еквівалент знизиться до одного відсотка.

Що кажуть про технологію в світі?

Дана методика здійснення платежів бере свій початок на Заході, що вже стало доброю традицією сучасного світу. Але навіть там технології сучасності залишаються великим полем для вдосконалення і простого виправлення помилок. В Україні вже працює близько п’ятдесяти розважальних закладів з можливістю сканування чека і мешканці кількох областей вже отримують платіжки на оплату комунальних послуг з горезвісними кодами.

Платежі за qr кодом в Приватбанку, опис послугиЗа прогнозами, до кінця 2017 року в Україні значно збільшиться не тільки кількість розважальних закладів, що використовують дану технологію, але і по всій території буде використовуватися дана практика платежів. У світі експерти постійно влаштовують суперечки на тему того, наскільки безпечно активно впроваджувати таку технологію в суспільство. Про те, що банківські картки і термінали застаріли — ніхто не сперечається, але так чи безпечно щодо збереження своїх фінансів, покладати всю відповідальність на плечі свого смартфона, який, до речі, досить легко де-небудь забути, втратити або просто стати жертвою крадіжки?

Замість висновку: бути чи не бути новим технологіям?

Нові технології, хочемо ми того чи ні, таки приходять в наше життя, але кінцеве рішення щодо того — використовувати такі можливості у своєму житті і практиці завжди залишається тільки безпосередньо за кожним з нас.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар