Платинова картка від Приватбанку: умови обслуговування, вартість

Платинова картка від Приватбанку: умови обслуговування, вартістьПлатинова картка Приватбанку

Платиновий платіжний інструмент, власником якого може стати клієнт Приватбанку, передбачає додаткові вигоди. Після оформлення картки відбувається автоматичне зарахування держателя до VIP-клубу, а таке членство гарантує більш вигідні тарифи та спеціальні пропозиції.

За випуск і обслуговування пластику призначена певна плата, зате клієнт отримує масу переваг. Незабаром він повертає витрачені гроші і набуває додаткові пільги, стаючи активним клієнтом кредитно-фінансової установи і цілої мережі його партнерів.

Умови отримання і тарифний план

Карту можна оформити для зберігання будь-якої валюти – гривні, російського рубля, американського долара і євро. За емісію і щомісячне обслуговування клієнт повинен заплатити 1,5 тисячі і 160 грн. відповідно. За ці гроші власник платіжного інструменту користується послугами:

 • Консьєрж-сервісу.
 • Власного банкіра.
 • Спеціальними пропозиціями по вкладах.
 • VIP-залів в аеропортах.
 • Моніторингу засобів уникнення ризику шахрайства.
 • Технологія безконтактних платежів.

Крім того, йому пропонується можливість оформлення кредиту без процентної ставки з умовою його повернення через 30 днів.

Стягнення комісії в розмірі 1% відбувається при знятті готівки в банкоматі. Якщо ця операція проводиться за межами країни, комісійних потрібно заплатити більше – 2%. Переведення позикових грошей призведе до додаткових витрат у розмірі 3% від загальної суми.

Платинова картка від Приватбанку: умови обслуговування, вартістьПлатинова картка Приватбанку: вартість обслуговування

При несвоєчасному погашенні кредиту протягом пільгового періоду (30 днів) передбачена пеня – 3,1% від обсягу заборгованості. За переказ на рахунок юридичної особи в Приватбанку або будь-якому іншому українському кредитно-фінансовій установі клієнтові доведеться заплатити 1%, але не менше п’яти гривень.

Більш детальну інформацію про розмір комісійних за банківські послуги ви дізнаєтеся на сайті установи.

Оформлення платинової карти

Емітувати елітний платіжний інструмент для кожного клієнта банк не має наміру, оскільки дуже дорожить своєю репутацією. Щоб стати власником Platinum, потрібно бути фінансово заможним людиною, не мати проблем з невиплатою кредитів і бути законослухняним громадянином.

Платинова картка від Приватбанку: умови обслуговування, вартістьЯк оформити платинову картку Приватбанку

Подати заявку на отримання карти можна, заповнивши її в режимі онлайн. Для уточнення і перевірки даних, зазначених у заяві, менеджер зв’яжеться з вами по телефону. Підвищують шанси отримати позитивну відповідь кілька факторів:

 • Довгостроковий депозитний рахунок, оформлений в Приватбанку.
 • Плідна співпраця з кредитно-фінансовою установою протягом довгого часу.

Вигоди, на які може розраховувати власник платинової карти

Якщо порівняти пластик з іншими продуктами банку, стає очевидним, що він має перед ними цілий ряд переваг. Виділимо лише основні:

 • Обслуговування власників платіжного інструмента відбувається в комфортних офісах, позбавлених довгих черг і затримок.
 • ВІП-клієнти не знають, що таке відсутність необхідної суми валюти, довгий рішення проблеми і брак часу.
 • Послуга «Персональний банкір» дозволяє проводити операції силами досвідченого фінансиста. Відкриття додаткової картки, покупки в інтернет-магазині, запис дитини в «Бізнес-школу», вирішується тільки одним розпорядженням клієнта.
 • «Консьєрж-сервіс» – незамінна служба для членів VIP-клубу, які звикли цінувати свій час. Співробітник банку забронює квитки, оформить в оренду автомобіль, придбає іншу послугу або товар, організовує ділову зустріч.
 • Додаткові знижки в магазинах-партнерах банку, ексклюзивне обслуговування.
 • Переваги під час подорожей за кордон (оформлення страховки, бронювання номера в готелі, оренда засобів пересування, купівля квитків, організація шопінгу).

Слід знати, що надання деяких послуг пов’язано з додатковою комісією. Про всі нюанси можна дізнатися у банківського службовця або за телефоном гарячої лінії.

Недоліки

Платинову картку вигідно оформляти клієнтам, для яких вираз «Час – гроші» не є порожнім звуком, для них дороге обслуговування – це не перешкода. Переваги картки оцінять успішні бізнесмени та інші заможні клієнти банку.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь