Покрокова інструкція для зміни пароля в Приват 24.

Покрокова інструкція для зміни пароля в Приват 24.

Якщо встановлений раніше пароль необхідно поміняти на більш зручний, то немає необхідності звертатися в представництво банку, достатньо скористатися інтернет-банкінгом. Багато користувачів звикли використовувати один і той же пароль для входу у всі сервіси, саме для цього і існує можливість змінити його в будь-який момент.

Зміна пароля через інтернет-банкінг

Якщо ви вирішили поміняти свій пароль для входу, так як постійно його забуваєте, а постійне його відновлення вас втомлює, тоді дотримуйтесь даної інструкції.

 • Здійсніть вхід в систему. Перейдіть на офіційний сайт Приватбанку і увійдіть в свій особистий кабінет. Це необхідно для зміни пароля необхідно провести самої системи управління.
 • Перейдіть в розділ «Всі послуги». Даний розділ в панелі зліва. Даний розділ включає в себе можливість здійснення безлічі налаштувань і саме в ньому є та, яка нам необхідна.
 • Налаштування. На сторінці необхідно вибрати пункт «Налаштування», яка дозволяє робити налаштування самого запису. Знайти її можна практично в самому низу переліку доступних послуг.
 • Зміна персональних даних. Після того як ви перейшли в розділ налаштувань, Вам необхідно знайти розділ «Зміна персональних даних» в ньому є підменю, яке нам необхідно, а саме зміна пароля.
 • Для того щоб поміняти свій старий пароль, Вам необхідно заповнити всього три поля, це вказати діючий, і двічі повторити новий пароль від системи, який ви бажаєте встановити. Однак ви повинні ввести, як мінімум шестизначний пароль для входу. Крім цього ми рекомендуємо вказувати в паролі не тільки цифри і букви, але і спецсимволи, такі як “;”, “!”, “%” та інші.
 • Після введення необхідної інформації, необхідно підтвердити операцію. Вам буде вислано одноразовий код, телефон, який необхідно ввести у вікні.

Після проведення даних маніпуляцій, Ви зможете здійснювати вхід за новими даними.

Зверніть увагу! Якщо ви міняєте пароль, то буде проведений автоматичний вихід на всіх пристроях.

Прості рекомендації по установці пароля

Для того щоб уникнути можливих зломів ми рекомендуємо дотримуватися простих правил при встановленні:

 • Не рекомендовано ставити прості і послідовні коди, наприклад «123456», «qwerty» та інше.
 • Не встановлюйте дати народження.
 • В паролі повинні бути цифри, літери та спеціальні символи.
 • Код повинен складатися з 10-20 символів.

Приклад надійного пароля «Dk s@#s109!*akg».

Також можете скористатись генератором паролів на сайті https://ultragenerator.com/onlinepassword/ генератор створе надій і безпечний пароль, який буде відомо тільки вам.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Коментарі: 1
 1. Олександр

  Змінити пароль в приваті для бізнесу,

Додати коментар