Поліс ОСЦПВ Автостраховка Автоцивілка. Розрахувати поліс

Автостраховка. Поліс ОСЦПВ

Приватбанк допоможе вам оформити поліс ОСАГО, який іноді називають ОСЦПВ, «автоцивілка». Приватбанк запропонує вам ооформить страховку на дуже зручних та вигідних для вас умовах. Зона дії страховки – вся територія України, термін дії становить 12 місяців.

Розрахувати та замовити поліс ОСЦПВ

Натисніть нижче 

Поліс ОСЦПВ Автостраховка Автоцивілка. Розрахувати поліс

Страхова сума становить 50 000 гривень на кожного потерпілого за завдані збитки майну і 100 000 гривень ща заподіяну шкоду життю та здоров’ю.

Базовий тариф становить 180 гривень. Коригування базового тарифу в залежності від типу транспортного засобу, об’єму двигуна, міста реєстрації, сфери використання Ви можете розрахувати на нашому калькуляторі.

Поліс ОСЦПВ можна оформити в будь-якому відділенні Приватбанку. Для прискорення оформлення страховки заповніть нижче приведену форму:

Ім’я:          Телефон: 

і з вами зв’яжеться співробітник банку, який зможе відповісти на всі поставлені питання і підготувати до Вашого приходу в найближчому до Вас відділенні Приватбанку всі необхідні документи.

Оформляючи страховку «автоцивілка» Приватбанк надасть Вам можливість оплатити страховку без відсотків і комісій рівними частинами протягом року. Оплату ви можете здійснювати з картки «Універсальна» або «Універсальна Gold».

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь