Поповнення мобільного телефону-рахунку через Приват 24

Бувають такі ситуації коли потрібно терміново поповнити мобільний рахунок, але на жаль поблизу немає терміналів, або ніде купити картку поповнення телефону, так і просто поповнювати мобільний рахунок через інтернет на сьогоднішній день це просто, зручно і сучасно.

Поповнити мобільний телефон через Приват 24 дуже просто, і в цій статті ми покажемо кілька простих кроків за допомогою яких Ви легко зможете це зробити.

Крок 1. Заходьте в інтернет банкінг Приват 24, який знаходиться за цією адресою: www.privat24.ua/#login
Крок 2. На головній сторінці Приват 24, Ви відразу побачите вікно поповнення мобільного телефону.

Поповнення мобільного телефону рахунку через Приват 24Якщо його немає, то перейдіть по цьому шляху: Всі послуги ⇒ Послуги зв’язку ⇒ Поповнення телефону

Поповнення мобільного телефону рахунку через Приват 24Крок 3. Заповнюєте реквізити поповнення мобільного рахунку:

  • Номер телефону;
  • Сума поповнення;
  • Вибираємо карту з випадаючого меню, з якої будемо переводити гроші;
  • Також можна поставити галочку, якщо Ви плануєте зробити цей платіж регулярним, в даному випадку ми цього робити не будемо.

Після заповнення всіх реквізитів натискаєте «Поповнити»

Поповнення мобільного телефону рахунку через Приват 24Крок 4. На наступній сторінці перевіряєте правильність введених даних, і натискаєте на кнопку «Підтвердити».

Поповнення мобільного телефону рахунку через Приват 24Крок 5. Підтверджуєте платіж динамічним паролем, який прийшов Вам в СМС повідомленні, після чого Ваш мобільний рахунок буде поповнений.

Поповнення мобільного телефону рахунку через Приват 24Також мобільний телефон можна поповнити прямо з мобільного телефону, через мобільний додаток Приват 24.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь