Поповнення qiwi гаманця через приват24: 3 простих способи

Зміст

 • 1 Спосіб No1. Обмін електронних грошей
 • 2 Спосіб №2. Поповнення електронного гаманця на www.qiwi.com
 • 3 Спосіб №3. Відкрити Інтернет-карту

QIWI – одна з найпопулярніших онлайн платіжних систем, ПриватБанк – сучасний і надійний банк, послугами яких ви можете скористатися у будь-яку секунду зі стаціонарного комп’ютера або за допомогою мобільного додатку. Доступність систем та процедури проведення оплати, перерахування грошей, оплата комунальних послуг – тільки початок списку всіх можливих операцій, які можна здійснити, використовуючи QIWI. Переказ грошових коштів – найбільш затребувана опція серед жителів країни, можливість з легкістю перераховувати кошти без комісії по всьому світу. Обзавестися гаманцем QIWI дуже просто, за допомогою номера телефону всього через кілька хвилин ви станете володарем електронного банківського рахунку. Після заповнення всіх необхідних особистих даних, які в обов’язковому порядку вимагає система, перше, що потрібно зробити, це поповнити свій гаманець.

При наявності картки Приватбанку поповнити QIWI гаманець можна кількома способами. Витрати часу на перерахування грошей – мінімальні.

Спосіб No1. Обмін електронних грошей

Поповнення гаманця Ківі можна здійснити шляхом переказу коштів з картки Приватбанку. Для цього необхідно вибрати відповідний сайт-обмінник, визначитися з вигодою курсу. Найбільш популярні платформи моніторингу конвертації електронних грошей — https://www.bestchange.ru/ або http://kurses.com.ua/. На сайті необхідно поставити фільтри: ВІДДАСТЕ (можливий варіант З ВАЛЮТИ) – ПриватБанк UAH; ОТРИМАТИ (ВАЛЮТУ) – QIWI RUB. Після виконаної роботи система видає повний список обмінних пунктів, відібраних за курсом. Підбираєте вигідний обмінний сайт, клікаєте на нього. Система автоматичні перенаправляє Вас на електронний обмінник.

Приклад поповнення QIWI гаманця використовуючи систему онлайн банкінг Приват24 на сайті https://365cash.co

Поповнення qiwi гаманця через приват24: 3 простих способи

 • Задати «ВІДДАСТЕ ПРИВАТ» — «ОТРИМАЄТЕ KIWI»;
 • Вказати суму обміну, переконавшись, що вона перевищує мінімальну ставку на сайті;
 • Ввести дані (вихідний номер рахунку Приват номер телефону для поповнення qiwi);
 • Заповнити особисті дані (Ім’я та прізвище власника картки, номер телефону та електронна адреса);
 • Поставити галочку в Пункті «Я ознайомився і згоден з умовами»
 • Після коректного введення інформації і натискання кнопки ОБМІНЯТИ, сайт-обмінник перенаправляє Вас на Приват24. На номер телефону буде відправлений код підтвердження операції переказу грошових коштів. Заходимо в Приват24 і проводимо обмін (реквізити і коментарі будуть вказані в заявці). Після отримання оплати за кілька хвилин гаманець qiwi буде поповнений.

  Спосіб №2. Поповнення електронного гаманця на www.qiwi.com

  Даний спосіб не займе у вас багато часу.

  Алгоритм:

  • на сайті Приват24 (а не НБУ) перевіряємо курс обміну валют на поточний момент;

  Поповнення qiwi гаманця через приват24: 3 простих способи

  Поповнення qiwi гаманця через приват24: 3 простих способи

  • реєструємося з допомогою номера телефону на www.qiwi.com. Якщо у вас вже є електронний гаманець, заходимо в ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ, де переходимо в розділ ПОПОВНИТИ ГАМАНЕЦЬ за допомогою банківської карти. На сайті Ви зможете ознайомитися з деталями платежу, його комісією і регламент виконання;

  Поповнення qiwi гаманця через приват24: 3 простих способи

  • прив’язуємо платіжну картку. Необхідна інформація: No картки, термін дії, CVV код (на звороті три останні цифри);

  Поповнення qiwi гаманця через приват24: 3 простих способи

  Поповнення qiwi гаманця через приват24: 3 простих способи

  • вказуємо суму платежу;
  • перевіряємо вказану вище інформацію та натискаємо ОПЛАТИТИ;

  Поповнення qiwi гаманця через приват24: 3 простих способи

  • система QiWi автоматично перенаправляє користувача на Приват24;
  • вводимо код підтвердження (Користувач отримує смс-повідомлення на вказаний при реєстрації номер телефону) у відповідне поле;
  • заявлена сума буде списана з платіжної картки через кілька секунд після підтвердження, конвертована по заявленому курсу Приватбанку, зарахована на гаманець QIWI.

  Спосіб №3. Відкрити Інтернет-карту

  Переказ грошей можливий тільки для власників Інтернат-карти Приватбанку. Процедура отримання картки, для здійснення інтернет – покупок, може зайняти кілька хвилин. Необхідно залишити свою заявку на сайті і працівники банку неодмінно зв’яжуться з вами. Після отримання картки, ви зможете самостійно встановлювати ліміт використання грошових коштів з метою безпеки. Цю операцію можна здійснити в розділі МОЇ РАХУНКИ, перейти до УПРАВЛІННЯ РАХУНКОМ/КАРТКОЮ і виставити потрібний вам ліміт. Після завершення операції не слід відразу переходити до процедури поповнення qiwi гаманця, так як системі потрібен 5-15 хвилин для внесення змін.

  Ви перераховуєте день з рахунку на рахунок без будь-яких зусиль. При переказі коштів слід звернути увагу на курс валюти (RUB), заявлений банком. Від цього буде залежати фінальна сума поповнення гаманця.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь