Поповнення рахунку Київстар з карти Приватбанку

Щоб створити комфорт і зручність для своїх клієнтів, Приват банк розробив кілька способів поповнення рахунку мобільного телефону. Завдяки їм, можна дистанційно розрахуватися за послуги Kyivstar , не перериваючи зв’язку з друзями і родичами.

Способи поповнення

Одним з найпопулярніших методів поповнення рахунку Київстар є поповнення рахунку в Приват24. Всім зареєстрованим потрібно тільки пройти авторизацію і потрапити в головне меню. У підрозділі «Поповнити мобільний» заповніть поля, вказавши номер стільникового і суму поповнення.

Виберіть карту, яка братиме участь у розрахунку за послугу, і продовжите операцію, натиснувши на відповідну клавішу. Пройде кілька секунд, і гроші будуть зараховані на рахунок мобільного оператора.

За зручність і оперативність стягується комісія, вона становить 1-3 гривні.

Поповнюємо рахунок Київстар без комісії

Для поповнення рахунку Київстар без комісії потрібно відвідати офіційний сайт Київстар — kyivstar.ua. На головній сторінці потрібно натиснути на кнопку «Поповнити рахунок», вона розташована в 2-х місцях.

Поповнення рахунку Київстар з карти ПриватбанкуЗовнішній вигляд офіційного сайту Київстар

Далі система запропонує Вам ввести номер телефону, суму поповнення та дані банківської картки з якої буде проводиться оплата.

Поповнення рахунку Київстар з карти ПриватбанкуПоповнюємо рахунок Київстар без комісії з карти Приватбанку

Після введення даних, обов’язково перевірте їх. І сміливо натискайте на кнопку «Оплатити». Далі система попросить підтвердити оплату, як правило на номер власника картки отруюється смс повідомлення із секретним паролем, який потрібно ввести у відповідному вікні. І через 1-2 хвилини Ваш рахунок буде поповнено без комісії з карти Приватбанку.

Зверніть увагу! На картці повинен бути включений ліміт для оплати в інтернеті, інакше можлива помилка.

Через Інтернет-термінал

Поповнення рахунку Київстар на таких платформах не вимагає реєстрації, комісія відсутня.

Слідуючи підказкам, перейдіть у розділ, де можна розрахуватися за послуги мобільного оператора. Введіть суму для зарахування і номер стільникового. Після натисніть на кнопку «Оплатити», у вікні, запишіть № картки, який складається з 16 цифр), строк її дії та секретний код з протилежного боку.

Через деякий час на ваш телефон прийде СМС з кодом. Введіть його в поле, натисніть і зачекайте, коли на баланс зарахуються гроші.

Через термінал самообслуговування

На головній сторінці виберіть послугу – «Мобільний зв’язок», потім оператора – «Київстар». Відкриється вікно, де необхідно вказати номер свого телефону. Після визначтеся зі способом оплати: «Карта» або «Готівка». Якщо ви віддали перевагу останній спосіб, відправте гроші в купюроприймач, клікніть на кнопку «Оплатити». Майте на увазі, пристрій працює без видачі здачі.

При оплаті картою, вставте її в термінал, введіть ПІН-код. Після зчитування з пластику інформації вона буде вам повернута. Після переходу на наступну сторінку вкажіть суму і номер телефону. Продовжіть операцію, попередньо перевіривши всі дані.

Баланс поповниться через 10-15 секунд, про це ви будете повідомлені СМС-повідомленням.

Інші способи

  • Не виходячи з дому, можна перевести гроші з картки на рахунок мобільного оператора. Реєстрація в мобільному банкінгу відкриває масу можливостей. Поповнити баланс на телефоні можна в кілька кліків, це дуже швидко і зручно.
  • Надіславши СМС на номер 10060 наступного змісту РАУххх+ХХХХ, де ххх позначають суму, а ХХХХ – останні цифри картки, з якої будуть зніматися гроші. Більш детально про смс команди поповнення рахунку писали раніше.
  • Подобається? Поділіться з друзями:
    Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
    Залишити відповідь