Поповнення рахунку МТС або Vodafone через Приватбанк

Користувачі послуг мобільного оператора поповнюють баланс рахунку звичним для них способом, який здається для них найбільш вигідними. Клієнти Приватбанку можуть оплачувати сервіс одним з методів, представлених нижче. Будь-який з них має свої переваги, а щоб оцінити їх і зробити вибір, потрібно ознайомитися з деталями.

Як поповнити мобільний рахунок користувачам МТС?

  • Через касу.
  • У пристрої самообслуговування.
  • У особистому кабінеті Приват24.
  • На офіційному сайті банку.
  • Через спеціальний додаток.
  • СМС-командами.

Поповнити МТС в Приват24

Широкий функціонал і зручність використання сервісу приваблює все більше клієнтів. Поповнення рахунку в Інтрнет-банкінгу відбувається просто і не займає багато часу. Зайдіть в Приват24, ввівши свій логін і пароль у відповідні віконця. Після отримання СМС-повідомлення, в якому вказано одноразовий код, ви отримаєте доступ в особистий кабінет і можливість розпоряджатися своїми заощадженнями.
Поповнення рахунку МТС або Vodafone через Приватбанк

Для поповнення балансу мобільного рахунку виберіть потрібний розділ, він виглядає на фото вище. Вкажіть номер телефону та суму поповнення, виберіть картку, з якої будуть списані гроші. Після підтвердження оплати очікуйте виконання операції, зазвичай на її здійснення відводиться кілька секунд. Комісія за послугу складає від 1 до 3 гривень. Більш детально поповнення через приват 24 ми розглядали тут.

Поповнити МТС в терміналі Приватбанку

Оплату можна провести як готівкою, так і за допомогою пластику. У головному меню виберіть потрібну опцію, знайдіть зі списку мобільних операторів того, послугами якого ви користуєтеся. Введіть номер телефону і підтвердіть свої дії, натиснувши на клавішу.

Після цього вставити в спеціальний отвір карту, введіть ПІН-код. Після введення суми натисніть на кнопку «Продовжити». Зняття грошей з рахунку відбудеться в автоматичному режимі, і ви зможете продовжувати користуватися послугою.

Якщо ви поповнюєте рахунок готівкою, вставте в термінал купюру.

Врахуйте, що пристрій не видає здачі.

Поповнити МТС через додаток

Якщо ви є власником мобільного пристрою, що працює на операційній системі IOS, Android або Windows Mobile, то поповнення балансу проводите через спеціальний додаток. Скачавши Приват24 або СМС-банкінг, авторизуйтеся і виберіть послугу «Поповнити телефон». Введіть номер мобільного і суму, яку розраховуєте витратити.

Після підтвердження платежу, гроші будуть зараховані на рахунок оператора. Поповнення балансу можна зробити регулярним, вказавши у віконці періодичність списування коштів з вашої картки.

На офіційному сайті МТС (Vodafone)

Найвигідніше поповнити рахунок МТС або Vodafone на їх офіційному сайті, в такому випадку поповнення пройде без комісії. Для того щоб здійснити поповнення рахунку МТС або Vodafone потрібно зайти на офіційний сайт свого оператора. Вони представлені на фото нижче.

Поповнення рахунку МТС або Vodafone через ПриватбанкЗовнішній вигляд сайту Vodafone

 

Поповнення рахунку МТС або Vodafone через ПриватбанкЗовнішній вигляд сайту МТС

Далі на офіційному сайті потрібно натиснути кнопку поповнити рахунок, її розташування я зазначив на фото вище. Після натискання Ви потрапите на сторінку партнери МТС і Vodafone, який дозволить Вам поповніть рахунок без комісії.

Поповнення рахунку МТС або Vodafone через ПриватбанкТут потрібно вводити дані своєї банківської карти

Далі потрібно вказати номер картки Приватбанку, термін її дії та секретний код, який значиться на зворотному боці в білому полі. І натиснути кнопку оплатити.
На наступному кроці система перенаправляє Вас на вікно авторизації Приватбанку, де Вам потрібно буде підтвердити свій платіж.

СМС-командами

На номер 10060 надішліть повідомлення з текстом РАУххх+ХХХХ, де ххх – це сума, яка буде списана, а ХХХХ – чотири останні цифри пластику. Вартість СМС залежить від тарифного плану мобільного оператора. Більш детально поповнення мобільного телефону смс командами ми розбираємо тут.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь