Поповнити Інтертелеком через Приват24: опис послуги

Зміст

 • 1 Як поповнити Інтертелеком через Приват24
 • 2 Нюанси оплати інтернету Інтертелеком через Інтернет
 • 3 Як зв’язатися з Інтертелеком

Клієнти Приватбанку давно оцінили зручність сервісу Приват24, з допомогою якого можна переводити гроші і оплачувати різні послуги не через термінал, а не виходячи з дому. У цій статті піде мова, як поповнити послугу Інтернет від Інтертелеком.

Як поповнити Інтертелеком через Приват24

Підключення безпровідного 3G інтернету від Інтертелеком відбувається через міський телефонний номер. Саме його потрібно поповнювати для оплати голосових та інтернет послуг.

Для авторизації в системі Приват24 зайдіть на сайт: https://www.privat24.ua

*Як зареєструватися/авторизуватися на сайті, докладно описано тут — https://vashprivatbank.com.ua/privat-24/kak-zaregistrirovatsya-v-privat24.

Після входу в особистий кабінет виберете вгорі вкладку «Всі послуги». У лівій панелі виберіть вкладку «Послуги зв’язку». На сторінці праворуч відкриється список, що випадає. Вибираємо закладку «Поповнення телефону». Перед вами відкриється форма з наступними полями:

Поповнити Інтертелеком через Приват24: опис послуги

 • Номер телефону.
 • Сума поповнення.
 • Номер карти. Вибір номеру картки відбувається автоматично з випадаючого списку.
 • Поповнити Інтертелеком через Приват24: опис послуги

  Увага! Уважно вибирайте карту, якщо до вашого кабінету прив’язана не одна карта банку.

  Зручною функцією Приват24 є автоматична регулярна оплата послуг. Якщо ви хочете поповнювати Інтертелеком регулярно щомісяця, поставте галочку навпроти графи «Зробити платіж регулярним».

  Після заповнення всіх полів натисніть кнопку «Поповнити». При правильно вказаному номері абонента відкриється сторінка підтвердження платежу. Перевірте правильність внесених даних, після чого натисніть «Підтвердити». Перед вами відкриється віконце підтвердження, в яке потрібно ввести пароль. Цей пароль прийде на телефон у вигляді sms-повідомлення. Після підтвердження платежу відкриється сторінка оповіщення про відправлення платежу в обробку.

  Перевірити статус платежу можна в закладці «Архів» −> «Послуги зв’язку». У відкритому вікні «Архів мобільних поповнень» дивіться стовпці «Статус». Якщо в ньому написано «Поповнено», значить гроші були переведені з картки на рахунок Інтертелеком.

  Нюанси оплати інтернету Інтертелеком через Інтернет

  Здійснити оплату послуг Інтертелеком онлайн можна без використання системи Приват24 за допомогою банківських карт Visa або MasterCard, використовуючи CVV-код. Це код з 3-х цифр, що знаходиться на зворотному боці банківської картки (останні 3 цифри семизначного числа поряд з місцем для підпису) і служить для перевірки дійсності картки.

  Для поповнення цим способом, зайдіть на офицальный сайт Привату:
  https://privatbank.ua

  Поповнити Інтертелеком через Приват24: опис послуги

  В лівій колонці відкрийте розділ «Швидко оплатити» –> «Комунальні та інші види платежів». На сторінці, що відкриється, виберіть іконку «Інтертелеком». Після цього відкриється сторінка «Поповнення рахунку платіжною картою», на якій потрібно заповнити такі поля:

  Поповнити Інтертелеком через Приват24: опис послуги

 • Абонентський номер.
 • Сума поповнення.
 • Платіжні дані.
 • CVV2/CVC2.
 • Поповнити Інтертелеком через Приват24: опис послуги

  Після введення даних натисніть кнопку «Оплатити».

  В обох випадках поповнення гроші, як правило, зараховуються на рахунок Інтертелеком протягом 5-10 хвилин, але бувають винятки, коли платіж може затриматися на кілька годин або днів. Якщо платіж не дійшов до адресата через кілька днів, вам необхідно звернутися в службу підтримки Приватбанку або Інтертелекому. Документом, що підтверджує проведення платежу, є електронний чек. Роздрукувати його можна з «Архіву платежів».

  Як зв’язатися з Інтертелеком

  При виникненні питань у вас є кілька способів зв’язатися з оператором Інтертелекому для отримання допомоги:

 • Через сайт.
 • Зайдіть на офіційний сайт: http://www.intertelecom.ua

  Виберете закладку «Підтримка» –> «On line консультант».

  Поповнити Інтертелеком через Приват24: опис послуги

  В даному варіанті зв’язок з оператором буде здійснюватися через електронну пошту. Щоб залишити заявку вам потрібно буде вказати своє ім’я, актуальний адресу електронної пошти та суть питання. Відповідь оператора буде надіслано на вказану адресу.

 • По телефону:
 • *750 – Інформаційно-довідкова система. Безкоштовні дзвінки з номерів Інтертелеком в Україні

  +38 094 50 50750 – Центр інформаційної підтримки абонентів. Дзвінок тарифікується згідно тарифів оператора мобільного зв’язку.

 • Паблік Інтертелеком в Viber: https://chats.viber.com/intertelecom.ua
 • Для швидкого вирішення питань з платежами звертайтеся в цілодобову онлайн чат-підтримку Приватбанку.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь