Поповнити картку Приватбанку: як, де, способи і комісія

Банківськими картками Приватбанку користуються багато людей. Не всі обізнані способами внесення грошових коштів, тому питання про поповнення особового рахунку на сьогодні досить актуальним.

Де можна поповнити картку Приватбанку?

Зручність у використанні банківської карти, будь то кредитна або дебетова, залежить як від кількості знаходяться поруч банкоматів, так і від можливості поповнення рахунку різними методами. Головною перевагою буде служити можливість зробити це, не відвідуючи філії банку, в ідеалі не виходячи з дому.

Поповнити картку Приватбанку її власники можуть як мінімум дев’ятьма різними способами. Розглянемо їх більш докладно.

Через термінали самообслуговування (ТЗН)

Термінали самообслуговування (або скорочено ТЗН) часто встановлюються у відділеннях самого банку. Мережа Приватбанку дуже обширна, можна знайти найближчий для себе філія. Чергу до ТЗН найчастіше мінімальна або її немає взагалі. За допомогою терміналів можна вільно, без усяких зусиль оплатити, наприклад, послуги ЖКГ, закинути гроші на стільниковий телефон або ж на банківську картку, а також багато іншого.

Поповнити картку Приватбанку: як, де, способи і комісія

Дев’ятьма різними способами можуть поповнити картку Приватбанку її власники

Більш детально розглянемо питання, як поповнити картку Приватбанку через термінал самообслуговування. Покрокова інструкція:

— в основному розділі натиснути на «Поповнити картку»;

— далі вибрати розділ «Поповнити картку з наявністю карти»;

— вставити банківську картку у відповідний роз’єм терміналу;

— ввести суму, якої слід поповнити рахунок і натиснути кнопку «Продовжити»;

— вставити грошові кошти в купюроприймач і вибрати пункт «Сплатити»;

* Якщо внесена сума грошей перевищує введену раніше, залишок можна: перемістити в скарбничку, перевести у благодійний фонд, поповнити рахунок мобільного телефону.

У випадках, коли необхідно провести зарахування коштів, з допомогою іншої карти, при виборі оплати потрібно натиснути «Сплатити карткою», після чого вставити банківську картку, з якої буде здійснюватися оплата, ввести пін-код та підтвердити операцію.

Через банкомат Приватбанку

Зарахувати баланс рахунку можна за допомогою банкоматів, розташованих не тільки в філіях, але і у великих торгових комплексах, а також у людних місцях. Вони оснащуються пристроєм для прийому готівкових коштів, що вкрай зручно.

Поповнити картку Приватбанку: як, де, способи і комісія

За допомогою банкоматів можна зарахувати баланс рахунку

Для поповнення слід:

 • Вставити картку у відповідний роз’єм.
 • Набрати на екрані пароль.
 • У меню вибрати пункт «Поповнення рахунку за допомогою внесення готівки на карту».
 • Внести купюри в приймач. Важливо: вносити гроші слід тільки по одній купюрі.
 • Як тільки вся сума буде внесена в купюромприемник банкомату, потрібно натиснути на кнопку підтвердження операції поповнення.
 • Держателю картки протягом короткого часу надійде смс – повідомлення про проведену процедуру.

  Через переклад в інтернет — банку

  На сьогоднішній день складно відшукати людей, які не користуються інтернетом. У Приватбанку є онлайн-сервіс, який дозволяє легко і швидко проводити різні операції по рахунках.

  Щоб поповнити свій рахунок за допомогою інтернету, користувачеві необхідно:

  — перейти на офіційний сайт під назвою «Приват24»;

  — вибрати спосіб поповнення, наприклад, переказ з рахунку на рахунок;

  — перевірити дані переказу;

  — завершити операцію.

  Поповнити картку Приватбанку: як, де, способи і комісія

  Карту можна поповнити через переклад в інтернет — банку

  Автоматичним перекладом з зарплатної або пенсійної картки

  У цьому способі поповнення все елементарно. За допомогою онлайн-ресурсу можна активувати автоплатеж потрібної кількості грошових коштів зі своєї зарплатної або пенсійної картки. Цю функцію можна підключити в будь-якому філіалі Приватбанку, звернувшись до компетентного співробітника.

  Для активації операції знадобиться документ, що засвідчує особу, номер банківської картки і кодове слово. Після заповнення відповідної заяви, автоматичний переклад буде активований.

  У будь-якому відділенні банку

  Для цього способу потрібно підійти в будь-який найближчий філія банку і попрямувати до співробітників, з проханням допомогти поповнити ваш рахунок. Щоб провести операцію знадобиться паспорт, кодове слово та номер картки. Працівник банку перевірить ваші дані, заповнить квитанцію на внесення грошових коштів, після чого потрібно буде з неї підійти до каси і сплатити відповідну суму грошей.

  Через ТЗН QIWI

  Будь-який клієнт Приватбанку може поповнити рахунок за допомогою ТЗН Qiwi. Щоб зробити це, слід підійти до одного з терміналів самообслуговування Ківі, в контекстному меню вибрати ПриватБанк, ввести номер картки і телефон, до якого прив’язана ця картка. Після цього внести потрібну суму грошей в термінал і в лічені секунди поповниться ваш баланс банківського рахунку.

  Поповнити картку Приватбанку: як, де, способи і комісія

  У будь-якому відділенні банку поповнюється карта Приватбанку

  З картки іншого банку

  Для поповнення банківського рахунку Приватбанку з іншої картки потрібно перейти на офіційний сайт або зайти в програму цього банку, а потім оформити переклад.

  Також є можливість поповнення електронними грошима, які знаходяться, наприклад, на рахунку таких систем як Privat Money, Western Union та ін

  По телефону 3700

  Можна зателефонувати за безкоштовним телефоном гарячої лінії 3700, дочекатися відповіді оператора колл — центру, повідомити про те, що ви хочете зробити поповнення банківського рахунку, назвати реквізити, звідки необхідно списати грошові кошти, а також дані, куди їх зарахувати. Підтвердити свою особистість шляхом відповіді на питання співробітника, і назвати потрібну суму для перекладу.

  Через SendMoney

  Є можливість скористатися спеціальним сервісом під назвою SendMoney. Щоб здійснити поповнення через цей сервіс, потрібно перейти на його офіційний сайт. Далі заповнити запропоновану форму (номер картки, на яку потрібно перевести гроші, суму і призначення переказу), після чого натиснути на кнопку «Продовжити». У спливаючому віконці ввести свої персональні дані, перевірити реквізити та підтвердити операцію переказу за допомогою смс – повідомлення. Завершити процедуру. Переклад здійснюється протягом 72 годин.

  Комісії за поповнення

  При поповненні балансу банківського рахунку утримується наступна комісія:

  — 0,5% (мінімум 5 грн.), якщо здійснюється операція поповнення банківської картки для виплат або на платіжну картку іншого українського банку;

  — 2 грн – поповнення картки, якщо її з собою немає.

  Поповнити картку Приватбанку без комісії можна:

  — у разі наявності картки у її держателя;

  — у разі поповнення чужої картки «Універсальна».

  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Додати коментар