Послуги Приватбанку через Viber – ПриватБанк

Вперше в Україні ПриватБанк дає можливість своїм клієнтам здійснювати різні види платежів через Viber. Поки такі послуги в усьому світі надає невелику кількість фінансових установ. І ПриватБанк одним з перших почав активно використовувати можливості популярного додатка для смартфонів.

Які операції можуть здійснювати клієнти Приватбанку в Viber?

 • За пару кліків поповнювати мобільні телефони через платіжний Приват-бот (не знадобиться запускати Приват24 і вказувати номер карти).
 • У будь-який момент перевіряти баланс своєї платіжної картки.
 • Знайомитися з новинами банку і будь-якою інформацією про послуги фінансової установи через Viber-аккаунт Приватбанку.
 • Консультуватися з фахівцями онлайн підтримки.
 • Дізнаватися актуальний курс будь-яких валют.
 • Знаходити найближче відділення Приватбанку.

Перспективи співробітництва найбільшого банку України і популярного месенджера прокоментував маркетинг-директор Приватбанку Сергій Даниленко. За його словами, ідея надавати банківські та інформаційні послуги через Viber з’явилася давно, а в 2013 році вона вже почала втілюватися в реальність. Тепер ретельно відпрацьована за 3 роки система стала глобальною і доступною представникам всіх видів бізнесу. За допомогою елементарних інструментів, які пропонує ПриватБанк, можна створити бота будь-якої юридичної особи або приватного підприємця, які зможуть надавати свої послуги через Viber.

Як скористатися послугами Приват24 через месенджер?

Увійдіть у паблік-чат програми банку та знайдіть властивості чату. Потім авторизуйтесь, натиснувши кнопку «Діалог». Зробити це нескладно. Після чого стануть доступні всі перераховані вище види послуг.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Коментарі: 3
 1. Ольга

  Добрый день!по какой системы можно получать переволы из россии на сегодняшний день!спасибо!

 2. Maestro UA

  В самом Viber есть аккаунт Приватбанка или Приват24? После получения смс на телефон там в конце текста была указана ссылка, при открытии которой я попал в свой вайбер и появился диалог с аккаунтом PrivatBank. Може это очередной развод донбасских кормильцев?

  1. Юрий

   Потом Вайбер станет платным и легко соберет урожай лимонов. :)

Додати коментар