Приват 24 для бізнесу – огляд і реєстрація в сервісі?

Велика частина підприємців України давно оцінили плюси використання сервісу Приват 24 для бізнесу. Основними заставами успіху системи є його безпеку і поширеність продуктів Приватбанку серед населення України а також зручному функціоналу.

Приват 24 для бізнесу  огляд і реєстрація в сервісі?

Приват 24 для бізнесу

Через сервіс Приват 24 для бізнесу можна виконувати наступні операції:

 • оплата податкових платежів до бюджету
 • проводити розрахунки з постачальниками і дистриб’юторами
 • мати повний контроль над витратами і доходами
 • отримувати виписки по рахунках
 • здійснювати виплату заробітної плати працівникам
 • відкривати короткострокові і довгострокові вклади
 • отримувати термінові позики

І зрозуміло Приватбанк подбав щоб доступ до сервісу Приват 24 для бізнесу був і мобільних гаджетів. Створені додатки Приват 24 для бізнесу, їх можна завантажити в Play маркеті для Android і App Store для власників яблучних девайсів.

Відео огляд Приват 24 для бізнесу

Як Ви зрозуміли з відео головний акцент банку це повна безпека ваших коштів. І статистика говорить сама за себе, на сьогоднішній день 69% з офіційно зареєстрованих підприємців України ведуть свою діяльність користуючись Приватбанком.

Як зареєструватися і користуватися Приват 24 для бізнесу?

Для того щоб почати користуватися сервісом Приват 24 для бізнесу потрібно бути офіційно зареєстрованим підприємцем або юридичною особою. Ще важливим фактором для використання сервісу є отримання електронного цифрового підпису (ключа ЕЦП) в Приват 24.

Зверніть увагу! Як отримати електронний цифровий підпис ми писали раніше за посиланням!

Процес реєстрації в Приват 24 для юридичних осіб та ФОП зовсім не складний, але трохи довший ніж для фізичних осіб. І так для реєстрації в Приват 24 для бізнесу потрібно:

 1. Зайти на сайт Приватбанку https://otp24.privatbank.ua/v2/#!/login і натиснути кнопку «Реєстрація».Приват 24 для бізнесу  огляд і реєстрація в сервісі?
 2. Далі система запропонує Вам авторизуватися як фізична особа і вибрати оптимальний для себе вхід в Приват 24 для бізнесу.Приват 24 для бізнесу  огляд і реєстрація в сервісі?
 3. Після входу в Приват 24 для бізнесу система запропонує заповнити реєстраційну форму, де потрібно вказати дані Вашого підприємства і дані директора.Приват 24 для бізнесу  огляд і реєстрація в сервісі?
 4. Далі система попросить Вас вказати дані про права підпису.Приват 24 для бізнесу  огляд і реєстрація в сервісі?
 5. На останньому кроці Вам знадобиться вказати регіон обслуговування і вибрати тип свого підприємства.

Якщо ви все зробили правильно, то з’явиться повідомлення про успішну реєстрацію в Приват 24 для бізнесу.

При першому вході в Приват 24 для бізнесу система запропонує Вам відповісти на кілька запитань для підтвердження особи, після відповіді на них Вам стануть доступні всі можливості сервісу.

На сьогоднішній день тарифи для бізнесу в Приват 24 наступні:Приват 24 для бізнесу  огляд і реєстрація в сервісі?

Якщо у Вас виникнуть питання щодо використання сервісу Приват 24 для бізнесу звертайтеся на гарячу лінію Приватбанку або спеціально створений онлайн чат Приватбанку.

Рейтинг
( 3 оцінки, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар