Приват 24 мій кабінет. Приватбанк особистий кабінет.

Інтернет-банкінг Приват 24 – технологія дистанційного обслуговування клієнтів банку, яка дозволяє користувачеві системи самостійно проводити фінансові операції. Для початку роботи необхідно мати хоча б одну карту Приватбанку.

Після проходження реєстрації клієнт отримує Приват 24 особистий кабінет. Доступ до нього для власника відкритий цілодобово, необхідно лише підключення до інтернету. Безпека особистих даних забезпечують два види паролів: статичний і динамічний. Перший користувач вказує при реєстрації, він залишається незмінним поки клієнт не вирішить вказати новий у своїх налаштуваннях. Динамічний пароль кожного разу при вході система автоматично надсилає СМС-повідомленням на телефон клієнта.

Приват 24: мій кабінет фінансиста

Приват 24 дає можливість кожній людині відчути себе справжнім фінансистом. Зручні інструменти допоможуть спланувати фінансові потоки і примножити свій капітал.

Виписки на сторінці «Мої рахунки» відображають дебетові та кредитові операції, які користувач проводив за допомогою перерахувань по картах. Контроль балансу в цьому ж розділі – важливий аспект для планування свого бюджету. Вкладка «Графіки наочно» продемонструє рух по карті і цільове призначення витрачених коштів.

ПриватБанк 24 особистий кабінет включає пункт «Депозити». Можливості для користувача на цій вкладці:

  • переглядати дані по активних депозитів: дату оформлення і завершення, суму, процентну ставку, нарахування, актуальний стан;
  • проаналізувати вигоду, порівнявши всі пропозиції від Приватбанку, і відкрити новий депозит;
  • налаштувати свою «Скарбничку» – встановити фінансову мету, вибрати умови накопичення, поповнити рахунок, зняти засоби;
  • перераховувати решту від покупок на ігровий аккаунт Wargaming.net.

Приват 24: особистий кабінет для зручних платежів

Приват 24 – незамінний помічник для перерахування платежів будь-яких видів. Цей онлайн-сервіс позбавляє від необхідності відвідування відділень банку та квиткових кас, пошуку поповнень для мобільних телефонів. Більше Не треба стояти в довгих чергах, щоб сплатити щомісячні комунальні платежі. Також через Приват 24 можна забронювати готельний номер, купити квиток на футбол, концерт або в кінотеатр.

ПриватБанк особистий кабінет – все, що вам потрібно, в одному сервісі!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар