Приват 24 – поповнення карти з допомогою Київстар

Зміст

 • 1 Як правильно поповнити банківську карту
 • 2 Метод №2. СМС повідомлення.

Ми звикли завжди поповнювати мобільний телефон за допомогою карток, терміналів, а також системою онлайн-банкінгу. Ми можемо провести операції поповнення рахунку з одного мобільного телефону на інший. Можемо залізти в «кредит», запросивши екстра-гроші. Але що якщо існує процедура зворотного перекладу коштів. З мобільного на карту? Більшість людей просто не знають про таку можливість. Для того, щоб зробити покупку, заплатити за комунальні послуги, купити квитки, ми використовуємо онлайн банкінг. Що значно економить наш час. Тенденція розвитку і поліпшення роботи банківських систем нам знайома. Тепер справа за мобільними операторами.

І так, для детального аналізу процедури зарахування грошей з мобільного рахунку на банківський нам потрібна платіжна картка Приватбанку і оператор мобільного зв’язку, наприклад, Київстар. Завдяки сучасним технологіям і вдосконаленим комп’ютерним системам, “Київстар” надає можливість своїм клієнтам поповнювати банківські карти, використовуючи при цьому тільки мобільний номер. Ми не раз стикалися з проблемою введення некоректної суми поповнення мобільного рахунку, а операцію, на жаль, скасувати неможливо. Брак грошей на банківському рахунку. Віддалений розрахунок за покупки. Все це тепер можливо.

Як правильно поповнити банківську карту

Метод №1. Офіційний сайт https://money.kyivstar.ua

Щоб перевести гроші з мобільного рахунку на карту, на сайті мобільного оператора Київстар необхідно зайти в розділ МОБІЛЬНІ ГРОШІ. Потім, в розділі ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ, вказати пункт ПОПОВНЕННЯ БАНКІВСЬКИХ КАРТ ПРИВАТ. Наступний крок – це заповнення даних, а саме:

 • НОМЕР КАРТИ (дебетова, кредитна — без різниці);
 • Необхідна СУМА (комісія розраховується автоматично). Сума платежу не може перевищувати 3000 грн включаючи комісію.
 • Номер телефону. Пам’ятаєте, ця опція можлива тільки для абонентів Київстар.
 • Якщо всі дані введені коректно, транзакція проводитися моментально.

  Приват 24  поповнення карти з допомогою Київстар

  Приват 24  поповнення карти з допомогою Київстар

  Приват 24  поповнення карти з допомогою Київстар

  Метод №2. СМС повідомлення.

  Бувають ситуації, коли терміново необхідно перерахувати гроші, а під рукою немає інтернету або комп’ютера. Мобільний оператор Київстар надає своїм абонентам послугу поповнення платіжної картки за допомогою СМС повідомлення. Для цього вам знадобитися тільки ваш мобільний телефон.

 • Одержувач: 888 (номер телефону послуги)
 • У тілі повідомлення вводимо 63069 (код послуги) «пробіл» Номер Картки «пробіл» Сума. Наприклад, 63069 111111111111 125
 • Приват 24  поповнення карти з допомогою Київстар

  Для активації даної опції Вам необхідно витратити на телекомунікаційні послуги не менше 40 грн. Послуга буде підключена протягом 2 днів. Якщо у вас виникли додаткові запитання щодо зарахування коштів, ви можете звернутися до ТОВ «ГЛОБАЛМАНІ», а також за номером 466/послуга МОБІЛЬНІ ГРОШІ (безкоштовно для абонентів Київстар).

  Дуже часто оператор мобільного зв’язку надає своїм клієнтам заохочувальні бонуси в розмірі додаткових хвилин, мегабайтів, смс, а також бонусних коштів за системою лояльності. Переклад такого типу засобів на карту Привабанк не можливий. Операція здійснюється тільки з основного мобільного рахунку, а не бонусного. Ви зможете здійснити грошовий переказ, навіть перебуваючи закордоном. З наявністю телефону і валидной карти перед вами відкриті всі нові можливості вирішення поставлених завдань. Технології, банки, мобільні оператори – це запорука якісного життя. Головне — бути обізнаним і допомогти іншим розібратися і такого типу платіжною системою.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь