Приват 24 поповнити рахунок мобільного телефону. Як поповнити мобільний телефон-рахунку через Приват 24?

Мобільний зв’язок – невід’ємна частина життя сучасного суспільства. Розуміє всю важливість стільникового зв’язку і ПриватБанк: поповнити рахунок мобільного телефону за допомогою однойменного банкінгу – самий простий і зручний варіант. Приват 24 також доступний для власників смартфонів на платформі iOS або Android.

Спочатку створена для спілкування на відстані, зараз стільниковий зв’язок дає масу можливостей. Для власника мобільного пристрою доступні інформаційний і розважальний контент, інтернет-банкінг, зберігання особистих відео і фотографій в пам’яті самого телефону та ін. Щоб користуватися стільниковим зв’язком, не забувайте вчасно поповнювати рахунок!

Приват 24: поповнити рахунок мобільного телефону

Після стандартної процедури входу в Приват 24 ви побачите головну сторінку. На ній блоками розташовані найпопулярніші для користувача сторінки системи, у тому числі поле для поповнення телефону. Вводите реквізити, натискайте в Приват 24 «Поповнити», рахунок мобільного збільшиться протягом години.

Другий варіант поповнити мобільний ПриватБанк пропонує на сторінці «послуги».

Вибираєте «Послуги зв’язку/Поповнення телефону» – відкриється поле для введення даних. Вписуєте тут:

 • номер телефону;
 • суму;
 • у випадаючому меню відзначаєте картку, з якої будуть зняті гроші;
 • якщо хочете зробити платіж регулярним, поставте галочку навпроти цієї фрази.

Коли заповніть всі реквізити, крок другої – підтвердження правильності введення даних. Правильно заповнений платіж відправляєте в корзину, якщо знайшли помилку – поверніться назад і скорегуйте написане. Завершальний етап – підтвердити перерахування на рахунок мобільного оператора.

Третій варіант Приват 24 поповнити рахунок мобільного пункт «Архів». Тут зберігаються всі операції, проведені раніше. Просто знайдіть аналогічний платіж, поміняйте суму, якщо це необхідно, і повторіть оплату.

Приват 24: поповнити мобільний телефон через додаток для iOS або Android

Заплатити оператору стільникового зв’язку за послуги в будь-який момент можна через додаток для смартфона. Воно доступне для користувачів у двох варіантах: для iOS і Android.

Порядок дій.

 • Для входу в систему банкінгу введіть телефон і пароль.
 • Натисніть на вікно з питанням «Хочете поповнити мобільний телефон?».
 • Введіть номер для поповнення і виберіть картку, з якої буде здійснена оплата.
 • Натисніть «Далі» та підтвердіть платіж.
 • З зручним банкінгом просто поповнити мобільний телефон, ПриватБанк надає електронні продукти, які допоможуть завжди бути на зв’язку!

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь