Приват 24 — відновлення пароля, логіна

Логін в Приват 24 — це Ваш мобільний номер телефону, тому думаю з відновленням логіна проблем виникнути не повинно, Вам просто потрібно згадати номер мобільного телефону.
Але якщо Ви забули пароль, то тут потрібно буде виконати кілька простих пунктів для його відновлення:

1. Заходьте на сторінку Приват 24, яка знаходиться за цією адресою: www.privat24.ua/#login
2. Натискаєте на кнопку «Забули пароль?», яка знаходиться відразу під полем введення пароля.

Приват 24 — відновлення пароля, логіна3. Введіть Ваш номер телефону.
4. Вводите останні 4-ри цифри Вашої зареєстрованої карти в Приват 24.
5. Введіть Вашу e-mail адресу.
6. В останньому полі Вам потрібно придумати новий пароль від Приват 24, після чого натискаєте «Продовжити».

Приват 24 — відновлення пароля, логіна7. Після того як Ви ввели всі свої дані і натиснули на кнопку «Продовжити», Вам на телефон має прийти СМС повідомлення з динамічним паролем, який потрібно ввести в наступному вікні і натиснути на кнопку «Продовжити».

Приват 24 — відновлення пароля, логіна8. Після введення динамічного пароля Вас перекине на сторінку перевірки пін-коду від Вашої картки Приватбанку, як правило співробітники банку ніколи не звертаюсь пін-код картки, але оскільки Ви відновлюєте забутий пароль, і робите це через офіційний сайт Приват 24-то тут нічого страшного, просто система хоче переконатися, що це дійсно Ви, і Вам потрібно відновити забутий пароль. Але в інших випадках ніколи не повідомляйте пін-код карти, особливо якщо Вам телефонують на мобільний і представляються співробітниками Приватбанку. Після введення пін-коду натисніть на кнопку «Відновити».

Приват 24 — відновлення пароля, логіна9. Після цих нескладних дій Ваш пароль буде відновлено, і Ви знову можете увійти у Ваш особистий кабінет Приват 24, використовуючи свій логін і пароль.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Коментарі: 1
  1. Константин

    поменять логин

Додати коментар