Приват24 для фізичних осіб – вхід в Інтернет-Банк |

У сучасному світі неможливо обійтися без банківських карт. Потрібно контролювати свої фінанси, переводити гроші своїм близьким, оплачувати покупки і виконувати безліч інших операцій. Приватним підприємцям потрібно постійно контролювати витрати і доходи. Кожен раз звертатися у відділення банку і стояти в чергах дуже проблематично. Саме тому Приватбанк запровадив унікальну послугу для фіз осіб, яка допомагає контролювати свої рахунки в будь-який час доби, а також у святкові і вихідні дні. Тепер будь-яка фізична особа може абсолютно безкоштовно скористатися послугами інтернет-банкінгу Приват. Як зареєструватися та виконати вхід, Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Реєстрація

Кожна фізична особа може з легкістю пройти реєстрацію в Приват Банку і отримати постійний доступ до своїх фінансів. Підприємцям потрібно відкрити акаунт у Приват24 фізичних осіб. Після цього вони зможуть скористатися унікальним сервісом, який допоможе контролювати всі свої фінанси, а також гроші власного підприємства.

Приват 24 для фіз осіб надає найрізноманітніші послуги. Ви зможете перевіряти баланс, переводити гроші на інші рахунки, виплачувати заробітну плату всім своїм працівникам, оформити для них корпоративне страхування, відкривати депозити або брати кредити, скористатися послугою «Оплата частинами». Використовуючи електронний підпис, Ви можете підписати будь-який документ за межами офісу, навіть перебуваючи у відрядженні чи у відпустці. Можна підключити до свого кабінету Приват бухгалтера, але для цього краще зробити окремий доступ з паролем.

Розрахуватися з постачальниками або купити потрібні товари, Ви також можете за допомогою «Приват 24 для бізнесу». Крім цього, сервіс допоможе Вам дізнатися курс валют на сьогодні, отримати іншу важливу інформацію, яка допоможе Вам вести справи. Ви можете поповнювати мобільні телефони не тільки собі, але і всім своїм співробітникам. Можна створити такі платежі регулярними. Заплатити за оренду офісу, оплатити всі комунальні рахунки тепер можна з будь-якого міста і в будь-який час! І це ще не весь перелік послуг! Познайомитися з сервісом більш детально Ви зможете після реєстрації.

Зареєструватися фіз особі в Приват дуже просто. Зайдіть на сайт Приватбанку. Ви можете вбити в пошуковику: «Приват24 для фізичних осіб», або перейти за посиланням.

Ви побачите спеціальні поля, які слід заповнити. Обов’язково вкажіть номер телефону, до якого прив’язана Ваша карта або рахунок. Якщо у Вас немає картки, тоді відкрийте її у відділенні банку або на сайті Приват. Після введення номера, до Вас прийде смс з паролем, введіть його в потрібний рядок. Тепер потрібно вказати свій логін і пароль. Найчастіше замість логіна використовують номер мобільного. Пароль обов’язково повинен складатися з букв латинського алфавіту, а також цифр. Після цього вказуєте Ваш рахунок, та номер пошти. Реєстрація в приват 24 для фіз осіб займе пару хвилин Вашого часу.

Для користувачів смартфонів є спеціальні програми Приват 24. Вам потрібно завантажити додаток для своєї операційної системи і встановити його.

Вхід

Вхід в приват 24 для фіз осіб здійснюється з персонального комп’ютера, планшета, ноутбука і смартфона. Зі смартфона заходять за допомогою спеціального QR-коду. Щоб його розпізнати, необхідно навести камеру мобільного на екран ПК з даним кодом.

Фізичній особі для входу з будь-якого пристрою, потрібно завжди пам’ятати свій логін і пароль. Вам обов’язково доведеться вводити ці дані. Нікому не кажіть свій пароль, щоб убезпечити свої рахунки. Для надійності, банк передбачає інші системи захисту. Наприклад, на Ваш номер може надійти смс з цифрами, це додатковий пароль, який необхідно вводити під час входу.

Якщо у Вас виникли труднощі, тоді отримаєте допомогу в онлайн режимі. Клацните спеціальний значок праворуч угорі.

Так виглядає сторінка входу:Приват24 для фізичних осіб   вхід в Інтернет Банк |

Особистий кабінет

Після входу Ви потрапляєте в свій акаунт або в особистий кабінет. Зручна панель вкладок з різними завданнями допоможе виконати будь-яку доступну операцію. Її Ви знайдете в самому верху сторінки. Вкладки «платежі», «рахунки» і «карти» допоможуть контролювати всі свої фінанси і гроші свого підприємства. Можна створити регулярні платежі або переводити гроші своїм постачальникам. Вкладки «зарплата», «депозити» і «кредити» дадуть можливість виплатити гроші співробітникам навіть у той час, коли Ви перебуваєте за межами офісу, а також вибрати і відкрити депозит або оформити кредит. «Документи», «Обмін валют», «Пошта» — це важливі помічники у веденні бізнесу.

Зверніть увагу на вкладку «Послуги». Саме тут Ви можете оплатити товар частинами, придбати квитки, ознайомитися з умовами страхування та виконати багато інших корисних функцій.

Інтерфейс простий і зручний. Вже після першого входу Ви обов’язково ознайомитеся з усіма можливостями, які надає Вам Приватбанк!

Подивіться на фото, як виглядає особистий кабінет в приват 24 для приватних осіб.Приват24 для фізичних осіб   вхід в Інтернет Банк |

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Коментарі: 1
  1. Юрій

    Я не можу потрапити в Приват24 для фізосіб. Що сталося, хто пояснить ?

Додати коментар