Приват24 – весь Банк в смартфоні

Перевіряйте баланс своїх карток в реальному часі. Поповнюйте мобільний, здійснюйте грошові перекази друзям і близьким. Купуйте квитки на транспорт. Працює з картками всіх банків України. Приват24 в смартфон — дуже просто!

Як багато часу Ви витрачаєте в пошуках відділення банку, стоїте там в довгих чергах і підстроюєтеся під графік роботи? Чи знаєте Ви, що в цей час ваші гроші відпочивають? Якщо Ви хочете, щоб відділення банку було завжди поруч – використовуйте Інтернет-банк Приват24 в смартфон, встановивши додаток на свій смартфон!

Приват24 в смартфоні — це повноцінний кишеньковий ПриватБанк, який дозволяє виконувати всі важливі операції цілодобово без вихідних. Перевіряйте баланс картки та рахунок, поповнюйте мобільний, відкривайте карти і депозити, переводите кошти в будь-яку точку світу одним дотиком пальця. Купуйте квитки на футбол або транспорт, оплачуйте комуналку катаючись на велосипеді. З Приват24 в смартфон можливо все! Це Вам особистий банк у вашому смартфоні!

Новинка! Приват24 в смартфоні поповнив свої функції месенджером останнього покоління Sender, з допомогою нього можливо спілкування зі знайомими зручно і практично. Тепер Вам простіше вести взаємодію з компаніями, здійснюючи оплату послуг, використовуючи чат.

Завантажуйте додаток Приват24 в смартфон прямо зараз:

Приват24 – весь Банк в смартфоні 
Приват24 – весь Банк в смартфоні

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь