Приват24 – Вхід в особистий кабінет Приватбанку |

Приват24  Вхід в особистий кабінет Приватбанку |
Логотип Приват24

Приватбанк пропонує своїм клієнтам дуже зручний віддалений сервіс. Ви можете контролювати свої витрати, нарахування, робити грошові перекази або оплачувати свої рахунки, не виходячи з дому. Все, що Вам потрібно — це виконати вхід в приват24 зі свого пристрою. Ми розповімо Вам, як зробити це за кілька секунд.

Як зайти в Приват24 з комп’ютера

Якщо Ви хочете навчитися керувати своїми рахунками з будинку або будь-якого іншого місця, тоді пройдіть авторизацію в приват 24. Ви можете зробити це самостійно або звернутися за допомогою до менеджерів банку у відділення. Після цього всі рахунки будуть під Вашим контролем. Ви зможете зайти на свій акаунт у зручний для Вас час з будь-якого пристрою.

Як виконати вхід в приватбанк 24 з комп’ютера?

 • Введіть у пошуковику фразу: “Вхід в систему “приват 24”.
 • Ви відразу знайдете посилання на сайт банку, зайдіть туди.
 • У правому верхньому куті є спеціальне віконце, куди необхідно ввести свій номер телефону і натиснути “Далі”.
 • Введіть пароль, який Ви вводили при реєстрації і натисніть “Далі”.
 • Тепер Ви увійшли в свій аккаунт. Зверху є спеціальна панель, яка допоможе контролювати свої рахунки, оплачувати послуги, відкривати депозити.

Важливо! В деяких випадках банк просить додаткове підтвердження входу в особистий кабінет після введення номера телефону. Вам можуть подзвонити з банку на вказаний номер, щоб упевнитися, що це Ви. Просто візьміть трубку, натисніть на цифру «1» і вхід буде виконано автоматично. Якщо Ви завантажили додаток Приват24, тоді підтвердження входу можливо через нього.

Приват24  Вхід в особистий кабінет Приватбанку |Сторінка входу в Приват24

Вхід в приват 24 зі смартфона

Вхід в Приват 24 для клієнтів здійснюється не тільки за допомогою персонального комп’ютера. Ви можете увійти на особисту сторінку зі свого телефону. Для початку встановіть спеціальний додаток приват 24. Завантажити його не складно. Все залежить від операційної системи гаджета.

Заходимо в особистий кабінет з допомогою QR-коду

 • На телефоні завантажуємо стартову сторінку,
 • у додатку вибираємо безконтакт,
 • натискаємо «сканувати» в наступному вікні,
 • скануємо за допомогою камери в телефоні код, який Ви бачите на екрані монітора. Для цього Вам потрібно навести камеру на символи у правому верхньому куті.
 • Тепер Ви можете зайти в свій акаунт

За допомогою цього QR-коду Ви можете заходити в особистий кабінет, а також здійснювати дії зі своїми грошима без використання картки. Найголовніше — нікому не кажіть свій логін і пароль!

Можна використовувати інший спосіб. Використовуючи смартфон, Ви можете виконати вхід точно так само, як і зі свого персонального комп’ютера. Як це зробити, ми описали в першій главі. Використовуйте свій смартфон.

Якщо у Вас виникли складнощі з входом або інші проблеми, тоді зверніться до консультантів в режимі онлайн. Для цього передбачено спеціальне віконце. Вам слід натиснути на нього.

Приват робить сервіс зручним і простим. Не виходячи з дому, Ви можете зробити будь-яку покупку, поповнити свій мобільний, оплатити комунальні рахунки або переслати гроші своїм близьким.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар