Приват24 завантажити додаток безкоштовно, встановити |

Приватбанк створив унікальну послугу для своїх клієнтів – приват24. Цей інтернет банкінг дозволить Вам стежити за своїми рахунками зі свого смартфона. Все, що Вам потрібно – це завантажити приват 24. Про можливості програми Ви дізнаєтеся в нашій статті.Приват24 завантажити додаток безкоштовно, встановити |

Приват24: особливості

Тепер кожен власник смартфону може абсолютно безкоштовно завантажити та встановити програму і користуватися ним в будь-який час доби. Програми створені спеціально для ОС Android і iOS.

Скачати приват24 для Айфона можна в App Store, а для смартфонів з ОС Android у Google play. Можете перейти по даній ссилці і вибрати мобільні додатки від Приват.

Після скачування програми Приват24, Ви можете користуватися ним абсолютно безкоштовно з будь-якої точки. Тепер Ви зможете контролювати надходження на всі Ваші карти, робити переклади своїм близьким, оплачувати покупки в режимі онлайн, поповнювати мобільний телефон, відкривати депозити, стежити за нарахуванням відсотків, перевіряти рахунок бонус плюс. Не виходячи з дому, Ви зможете придбати квитки на потяг чи автобус. Унікальна можливість – об’єднання комунальних послуг, Вам більше не доведеться стояти в черзі!

Програма не займає багато місця на телефоні, працює дуже швидко. Головна умова – це наявність будь-картку від Приватбанку. Відкрити карту Ви можете в одному з відділень Вашого міста.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар