ПриватБанк – банкрут?

ПриватБанк – банкрут. Листи з такою інформацією отримують на електронні скриньки більшість українських і російських користувачів даного банку. Автори цих листів запевняли людей в тому, що банк розорений, і необхідно негайно знімати свої заощадження, що знаходяться на рахунках ПриватБанку, щоб їх не втратити зовсім.

ПриватБанк   банкрут?Фахівці, що працюють на гарячій лінії ПриватБанку, категоричні у своїх відповідях. Вони запевняють, що це неправдива інформація. Кому знадобилося так лякати вкладників? Успішна робота великого банку не подобається багатьом його конкурентам. Це по-перше. А по-друге, невже уряд України дозволить допустити банкрутство цього банку, який відіграє найважливішу роль в розвитку економіки всієї країни?

ПриватБанк працював і буде працювати. Такі дії не зможуть погіршити репутацію банку, тому що на його стійкість це не вплине. Мережа у банку дуже широка. І якщо в якихось регіонах відчує дефіцит грошей, в окремих регіонах обов’язково буде їх надлишок. Банк працює дуже активно, вміло і грамотно, щоб всілякі чутки не могли підірвати його успішну роботу. А більшість вкладників банку – освічені люди, які користуються інтернетом і зможуть уточнити цю інформацію.

В Україні на думку деяких фахівців, ПриватБанк якщо збанкрутує, то єкономіці України настане кінець, тому держава співпрацюеє з приватбанком, і не допустить цього. Взяти кредит чи користуватись послугами, можете спокійно.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Comments: 1
  1. Вениамин

    Спасибо за статью! Уверен, что банк и дальше будет работать!

Залишити відповідь