Приватбанк карта універсальна: оформлення, комісія, умови

Картка «Універсальна» від Приватбанку є дійсно універсальною кредитною карткою одного з найвідоміших українських банків. Не спроста у кожного другого українця є така карта. Оформивши універсальну картку «Приватбанку», Ви відразу зможете оцінити переваги її використання. Додатковим плюсом також є швидка видача стандартної універсальної карти. Нижче буде представлена докладна інформація про всі нюанси її використання.

Опис і особливості кредитної картки Універсальна

Картка «Універсальна» — пластикова картка від «Приватбанк», за допомогою якої Ви можете використовувати свої і банківські грошові кошти.

За допомогою такої картки можна здійснювати ряд стандартних операцій:

 • розрахунок на касах магазинів і підприємствах за товари і послуги;
 • зняття готівкових коштів з терміналів України та інших країн;
 • переказ грошей зі своєї картки на рахунок родича або підприємства;
 • зберігання грошових коштів;
 • оформити на неї депозит або кредит;
 • накопичувати невеликий відсоток програмою «Бонус Плюс» при оформленні покупок.

Приватбанк карта універсальна: оформлення, комісія, умови

За допомогою такої картки можна вести розрахунок на касах магазинів

У процесі оформлення карти кожен клієнт може замовити собі карту будь-якого дизайну, проте за додаткову оплату. Картка відкривається в національній валюті України за мінімальної кількості необхідних для видачі картки документів.

Тарифи карти

Перед оформленням картки радимо заздалегідь ознайомитися з умовами банку та їх діючими тарифами, щоб надалі розбиратися у всіх тонкощах використання карти.

Умови

Умови «Приватбанку» при оформленні кредитної картки:

 • За один рік будь-який клієнт може оформити шість безкоштовних карт «Універсальна». Сьома карта буде вже платною.
 • Протягом 55 днів від початку видачі кредитних коштів клієнт може користуватися кредитом без жодних переплат. Наприклад, Ви взяли товар у кредит 1-го квітня, до 25 травня Ви можете погасити суму зовсім без відсотків.
 • Якщо Ви встановлюєте у відділення банку, через «Приват24» або банкомат функцію активації депозиту, Вам будуть нараховуватися 7% річних на спеціальний рахунок на картці (за умови наявності на карті залишку понад 100 гривень).
 • Кредитний ліміт картки «Універсальної» від «Приватбанку» може відкриватися максимально до п’ятдесяти тисяч гривень (залежить від платіжної спроможності клієнта, яка встановлюється згідно з пред’явленими співробітникові банку документів).
 • При наявності заборгованості по картці «Універсальна» мінімальна сума, яка необхідна для погашення боргу, що становить 5% від загальної суми боргу, але не менше 100 гривень.
 • При використанні картки «Універсальна» від «Приватбанку» проценти не нараховуються.
 • Приватбанк карта універсальна: оформлення, комісія, умови

  Картку «Універсальна» можна оформити безкоштовно

  Комісія

  Банк встановив різні відсотки за зняття кредитних коштів і власних.

  При знятті кредитних сум з картки «Універсальна» нараховуються такі відсотки:

  • сума до 100 грн — 7 гр;
  • від 100 — 200 грн — 12 грн;
  • від 200 — 300 грн — 18 грн;
  • 300 — 400 грн — 24 грн;
  • 400 — 500 грн — 30 грн;
  • 500 — 1000 — 47 грн;
  • від 1000 грн — становить 4% від знятої суми.

  Зовсім інша комісія за зняття з картки особистих коштів в банкоматах та відділеннях банку:

  • становить один відсоток — в «Приватбанк» та інших банках України;
  • становить два відсотки при знятті закордоном.

  Бонуси та знижки

  Окрему увагу слід приділити програмі лояльність «Бонус Плюс», яка поширюється на торговельні точки партнерів банку «Приватбанк». В залежності від торгової точки відсоток бонусу може становити 1-20%. В Україні налічується понад 40 тисяч торгових точок працюють за такою програмою. Список партнерів банку по даній програмі вказано на сайті «Приватбанку». Найчастіше логотип з написом «Бонус Плюс» та вказаним відсотком можна побачити на вхідних дверях магазину, а також при розрахунку на касі.

  Приватбанк карта універсальна: оформлення, комісія, умови

  При оформленні картки «Універсальна» ви отримуєте бонуси

  Бонуси нараховуються на бонусний рахунок, на картку покупця. В подальшому, Ви можете розраховуватися з цього накопиченого рахунки в торговій точці представника банку за будь-яку покупку (при достатній кількості грошей на рахунку для конкретної покупки). Зняти гроші або перекинути на іншу карту з рахунку «Бонус Плюс» неможливо, цими засобами можна розраховуватися тільки при покупці товарів в магазинах-учасниках цієї програми.

  Для тих клієнтів, які на своїй універсальній карті підключили депозитну функцію, річний відсоток на суму власних коштів, які вище 100 грн., також буде надходити на бонусний рахунок «Бонус Плюс».

  При відкритті вкладу «Депозит Плюс», клієнту кожен місяць будуть нараховуватися бонуси на рахунок «Бонус Плюс» в розмірі 2% річних від суми вкладу.

  Вимоги до позичальників

  Отримати кредит готівкою в «Приватбанку» можна тільки, якщо Ви є його клієнтом, а значить у Вас відкрито рахунок у банку або є картка «Універсальна».

  Відкрити кредит банку «Приватбанк» з картою «Універсальної» можуть люди відповідають таким вимогам:

  • людина є громадянином України;
  • вік від 18 до 69 років;
  • немає проблем з виплатою попередніх кредитів в «Приватбанку» або інших банках;
  • наявність прописки.

  При бажанні у відділення можна надати довідку про доходи, однак вона є необов’язковою. Оформлення картки за часом займає менше півгодини.

  Приватбанк карта універсальна: оформлення, комісія, умови

  З карткою «Універсальної» можна відкрити кредит в Приватбанку

  Як оформити карту

  Для оформлення кредитної картки «Універсальна» слід просто прийти до найближчої філії «Приватбанку» і подати оригінали таких документів:

  • паспорт громадянина України;
  • індивідуальний податковий номер.

  Обов’язкова умова для видачі кредитної картки клієнту має бути 18 років. Додаткові документи можуть вплинути на суму кредитного ліміту.

  До таких документів належить:

  • документ про рух грошових коштів з іншого банку;
  • закордонний паспорт;
  • довідка про доходи з робочого місця.

  Умови обслуговування «Універсальної»

  Умови обслуговування картки «Універсальної» дуже прості і зрозумілі. Обслуговування карти повністю безкоштовне. При наявності питань звертайтеся в будь-яке відділення в будь-якому місті країни або телефонуйте за номером гарячої лінії, зазначеної на самій карті, і в телефонному режимі задавайте консультанту всі наявні питання.

  Приватбанк карта універсальна: оформлення, комісія, умови

  Дуже прості і зрозумілі умови обслуговування картки «Універсальної»

  Ви можете завантажити безкоштовний додаток «Приват24» на свій мобільний пристрій або комп’ютер і відстежувати всі руху грошових коштів в онлайн форматі. В «Приват24» також передбачений спеціальний чат з онлайн-консультантом, у якого можна уточнити всю необхідну інформацію.

  При необхідності у відділенні банку можуть надавати щомісячну виписку з руху грошових коштів.

  Як активувати і користуватися карткою

  Багатьох нових клієнтів цікавить важливе питання, як активувати карту «Універсальну» від «Приватбанку». Активувати картку можна самостійно, а також прямо у відділенні банку, Вам в цьому може допомогти фахівець.

  Активація картки відбувається кількома способами:

 • Спосіб 1. Підходите до будь-якого банкомату і набираєте номер гарячої лінії (зазначений на самому банкоматі або Вашій карті). Після з’єднання з фахівцем, виконуючи його вказівок.
 • Спосіб 2. При першому застосуванні картки у банкоматі, програма зажадає від Вас вказати номер мобільного (на який в подальшому будуть надходити повідомлення про залишки грошових коштів та про суми їх списання). Після введення номера підтвердіть операцію, в перебігу декількох хвилин прийде код, який потрібно ввести в віконце програми в банкоматі. Як тільки Ви введете код, активація карти закінчена.
 • Приватбанк карта універсальна: оформлення, комісія, умови

  Самостійно можна активувати карту

  Перевага роботи з «Приватбанком» у тому, що при наявності будь-яких проблем або труднощів з активацією карти або її використанням, Ви можете зателефонувати на номер гарячої лінії, і Вам допоможуть розібратися в будь-якій ситуації.

  Користуватися картою досить просто. Важливо пам’ятати свій пароль і нікому її не розголошувати. При оплаті покупок і послуг достатньо на касі ввести пароль вашої карти. При необхідності зняття готівкових коштів підходите до найближчого банкомату. При необхідності пересилання грошей на іншу картку скористайтесь терміналом або додатком «Приват24». Радимо відразу після активації карти встановити це додаток, так як воно значно спростить Вашу експлуатацію карти.

  Відгуки покупців

  Нижче будуть представлені відгуки власників кредитних карт «Універсальна»:

  Вероніка, 37 років

  «Користуюся універсальною карткою вже більше 5 років щоденно. Дуже зручна річ для оплати щоденних покупок, особливо якщо в магазині передбачений «Бонус Плюс». Рекомендую».

  Богдан, 28 років

  «Вже давно не тримаю готівкових коштів вдома. Всі вони знаходяться на приват карті універсальна, так як на неї нараховується зарплата».

  Катерина, 23 роки

  «Коли не вистачає своїх грошей для покупок, користуюся кредитним лімітом по картці «Універсальна». Намагаюся завжди вчасно повернути гроші, щоб не довелося платити відсоток. Дуже зручно для тих, хто ще не навчився розпоряджатися грошима, як я».

  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Додати коментар