ПриватБанк кредит готівкою

ПриватБанк займає лідируюче місце серед банків України. Українці з довірою ставляться до даного банку, адже саме він має твердий ґрунт, а також стійкі позиції. ПриватБанк пропонує своїм клієнтам завжди актуальну і вигідну послугу – ПриватБанк кредит готівкою.
Для початку ми докладно розповімо, що таке кредитна операція, а потім, докладно підійдемо до опису послуги, яку пропонує своїм клієнтам ПриватБанк кредит готівкою.
Кредит – являє собою операцію, совершающуюся між кредитором, у даному випадку банком і позичальником, тобто, клієнтом банку, з надання в розпорядження клієнта фінансових коштів банком, у вигляді позички на конкретних умовах і на певний проміжок часу.
Послуга від Приватбанку кредит готівкою дуже легка у використанні. Для того, щоб отримати схвалення на отримання кредиту, клієнт повинен бути повнолітнім, а також надати банку дані про своєму постійному місці роботи, про рівень заробітної плати, надати інформацію про кредити, які клієнт брав раніше, а також про їх погашення, і що ще дуже важливо, необхідно надати інформацію про наявність будь-яких кредитних зобов’язань в інших банках і банках партнерах.
Зараз ми розповімо про переваги, які надаються позичальникові, який є клієнтом нашого банку:
— необхідна сума без додаткових витрат і комісійних витрат;
— максимальна сума кредиту – 100 тисяч.
Документи, які знадобляться Вам, для схвалення кредиту від Приватбанку:
— Ваш паспорт (оригінал і копія сторінок з фотографією, і з реєстрацією місця проживання);
— ІПН;
— Ваша трудова книжка (копія та оригінал), а також довідка про Вашому постійному доході (у разі бажання отримання кредиту у великих обсягах);
— обов’язково довідка зразка ПДФО-2.
Щоб зробити оформлення послуги з нашим банком, в робочий час Ви можете звернутися до нашого співробітника в будь-якому відділенні Приватбанку.

Випадки, при яких Вам можуть відмовити в отриманні кредиту:

— погана кредитна історія (як факт того, що у Вас немає можливості погасити попередні кредити;
— дані, надані УБКІ про Вашу фінансову організованості (також є підставою для відмови).
Для економії Вашого і нашого часу, рекомендуємо Вам своєчасно перевірити свою кредитну історію. Для Вашої зручності ми пропонуємо Вам кілька варіантів перевірки кредитної історії. Перший варіант — за допомогою віддаленого функціоналу інтернет-банкінгу «Приват24». Також є другий варіант перевірки — самостійно, скористатися терміналом самообслуговування у будь-якому відділенні Приватбанку в Києві.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь