ПриватБанк офіційний сайт

ПриватБанк офіційний сайт

На сьогоднішній день ПриватБанк – це найбільший і найбільш динамічний банк України. Він має генеральну ліцензію НБУ на проведення всіх банківських операцій, найбільший депозитний портфель та відділення по всій території країни. Банк надає повний пакет усіх послуг, в банківській сфері з обслуговування юридичних і приватних осіб.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Основним принципом роботи Приватбанку, є індивідуальність підходу до кожного клієнта, для забезпечення максимальної якості обслуговування. Саме тому, він став першим в Україні, хто надав можливість своїм клієнтам, користуватися послугами інтернет-банкінгу «Приват 24». Для цього потрібно всього лише зареєструватися на офіційному сайті Приватбанку. Штат співробітників складається з висококваліфікованих фахівців і персональних менеджерів, які пройшли попередню підготовку і відповідають за якість обслуговування. Так, з усіх питань, можна звернутися в цілодобову технічну підтримку, зателефонувавши за коротким номером 3700, або звернеться в приватбанк онлайн чат, на офіційному сайті Приватбанку.

Впровадження інноваційних пропозицій – запорука успіху

               Удосконалюючи і зміцнюючи свою стабільність, ПриватБанк постійно розширює спектр послуг. На сьогодні їх кількість перевищує 150 видів сучасних пропозицій. У них входять депозитні операції, всілякі умови кредитування, співпраця з торговими та ріелтерськими компаніями, бонусні програми та багато іншого. З повним спектром послуг та їх умовами можна ознайомитися, завітавши до найближчого відділення або офіційний сайт Приватбанку. Крім усього цього, ПриватБанк є визнаним лідером сучасного вітчизняного ринку платіжних карт. Більше третини населення сьогодні отримують зарплати, пенсії і соціальні виплати на пластикові карти Привату.

Завдяки співпраці з міжнародними компаніями, які здійснюють грошові перекази, можна з легкістю приймати і відправляти миттєві платежі в будь-яку точку світу. Список компаній-партнерів, в цій області, можна уточнити на офіційному сайті Приватбанку.

Саме тому, 39% населення, за даними дослідження GFK Ukraine, найнадійнішим банком назвали ПриватБанк. Офіційний сайт: https://privatbank.ua/.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар