ПриватБанк онлайн консультація

ПриватБанк онлайн консультація

Один з найбільших банків України, організований ще на зорі розвитку банківської системи в країні, в 1992 році, сьогодні є лідером у багатьох сферах і починаннях. Приблизно чверть всієї банківської системи України припадає на частку цього банку, що дійсно дає зрозуміти про його серйозність. Крім того, крім українського Приватбанку, цей бренд включає ще і латвійський AS PrivatBank, а також філії в таких країнах, як Італія та Португалія, є філіал також і на Кіпрі. Був у Привату дочірній банк і в Росії, але так ситуація з них склалася дуже непроста.

Один з лідерів банківської системи України

Зрозуміло, що, маючи такі серйозні показники, маючи закордонні філіали, банк повинен відповідати духу часу. Нескладно здогадатися, що саме Приват одним з перших, хто завжди просуває на ринку країни найсучасніші продукти. Скажімо, приватбанк онлайн консультація – це одна з перших онлайн-консультацій у банківській системі в цілому по країні. І це абсолютно логічно, адже, претендуючи на лідерство, потрібно першим орієнтуватися на всі технологічні нововведення. Якщо є інтернет, якщо він стає все більш і більш популярним, то скористатися його плодами потрібно обов’язково.

А що ж ще пропонує цей банк?

Мабуть, складно назвати такий банківський продукт, який не пропонувався у системі Приватбанку. Тому і перерахувати їх усі в одній невеликій замітці не вийде. А вже тим більше – охарактеризувати. Тому звернемо увагу хоча б на деякі, найбільш відомі послуги.

Це депозити, кредити, платіжні картки, віддалений банкінг, система страхування, агентська програма, волонтерство, благодійництво і навіть продаж квитків. Віддалений банкінг – це система Приват24, а також програми для смартфонів. У будь-якому разі, хоч з телефону, хоч з комп’ютера, а клієнт Приватбанку може розраховувати на те, що він буде на зв’язку зі своїм банком цілодобово (про що говорить назва Приват24, тобто 24 години на добу).

І до речі, а в чому ж полягає особливість заявленої вище послуги?

Тобто що означає така послуга, як приватбанк онлайн консультація? Зрозуміло, що в наш час, коли так активно розвиваються інформаційні технології, отримати консультацію онлайн не проблематично. Але в Приват Банку є і особливий варіант, який називається онлайн-чат. Це чат, в якому клієнти можуть цілодобово і безкоштовно задавати питання і отримувати вичерпну інформацію та чіткі відповіді на них. Не потрібно їхати у відділення, ні навіть дзвонити по телефону. Увійшовши в чат, клієнт отримує інформацію з низки питань. Наприклад:

 • інформацію про продукти банку,
 • допомога при оплаті мобільного зв’язку та комунальних послуг,
 • консультації по сплаті кредиту,
 • замовлення кредитних карт і їх доставка додому,
 • інформація щодо послуг страхування,
 • підказки, як користуватися за допомогою Приватбанку системою WebMoney,
 • депозитні послуги,
 • і багато іншого.

У будь-якому випадку, варто тільки згадати про постійні скупченнях народу у відділеннях Привату (а як же, це ж самий популярний банк!), то однозначно хочеться відвідати цей чат.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Comments: 1
 1. елена

  Здравствуйте,вчера хотела оформить универсальную карту в банке,но мне сказали что таких карт нет,а говорят что у них только карты голд,я оформила через онлайн,а как узнать есть ли такая карта у них сегодня в нашем банке на Льва Ландау 12 Харьков,чтобы не ходить зря.

Залишити відповідь