ПриватБанк оплата частинами

ПриватБанк оплата частинами

Популярні послуги від Приват Банк оплата частинами — як вид зручною розстрочення та без відсотків, що використовуються при покупці товарів в магазинах побутової техніки або будь-яких інших товарів.
Така послуга від Приватбанку — оплата частинами має ряд своїх переваг, таких, як і практичність, зручність, та ще відсутні переплати і без відсотків. Швидко можна скористатися такою послугою безпосередньо в будь-якому магазині, адже в сучасних магазинах зараз активно співпрацюють з Приват Банком, і там давно підключена програма Приватбанку по оплаті частинами, це для більшої зручності всіх своїх клієнтів.
І якщо виникло рішення користуватися такою популярною послугою, покупцеві потрібно просто повідомити продавцям магазину, про своє бажання зараз скористатися цим сервісом ПриватБанк за оплату частинами, і показати те треба число часток, на які і треба розбивати всю суму на обрані товари. І при першій оплаті покупки з такої карти будуть списані кошти, рівновеликі самої першої частки від усієї ціни даного товару. Потім щомісяця і автоматично буде зніматися рівномірна сума грошей на заздалегідь встановлені частки від усієї ціни обраних покупок.
Продукт Приват Банку оплата частинами діє не виключно лише в звичайному магазині, але зараз вже і в сучасному інтернет-магазині. Аналогічного роду придбання, можливо також, реалізувати в нижченаведених інтернет-магазинах — це eldorado, platon, comfy, moyo, foxtrot і багато інших.
Крім цього величезний плюс в сервісі Приват Банку по оплаті частками виявляється те, що оформляти таку банківську послугу можна прямо на тому місці, образно мовити, не відходячи від каси. Лише маючи на своїх руках кредитною карткою від Приват Банку, наприклад, карта «Універсальна», «Універсальна Gold», сучасної Елітної VIP-клієнта.
А ще до позитивного фактору цієї послуги Приватбанку оплата частинами зарахувати:

  • покупець буде вибирати собі терміни оплати;
  • немає там інших прихованих страховок і інших платних послуг;
  • немає тут будь – % при подальшому перерахування обов’язкових щомісячних платежів.

Використовуючи цю послугу можна заощадити свої кошти, і навіть збільшити їх, користуючись послугою скарбнички від Приватбанку.
Такий зовсім простий сервіс дасть можливість розбивати суму будь-яких покупок, на строго певні числа часток, оплачуваних в щомісячному порядку.
Видаються чеки вважаються головним договором за свершенной торгової операції.
Вносити плату за цю купівлю можна через звичайний термінал самообслуговування. Можна для того, щоб заощадити свій час існує можливість використовувати і дистанційний спосіб сучасного інтернет-банку «Приват24», там просто почитати можна, як краще увійти в свій особистий кабінет Приват Банку. І заради клієнта, найбільші суми коштів для можливих покупок автоматично розраховуються персонально, а середнє значення — 16 тисяч гривень. А, щоб зараз побачити свою дозволену граничну суму, просто потрібно відіслати СМС на короткий безкоштовний номер 10600 (текст «chast»).

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь