ПриватБанк першим в Україні підключив платіжну систему Apple Pay

ПриватБанк першим в Україні підключив платіжну систему Apple Pay

Apple Pay – це система, що дозволяє здійснювати різні платежі за допомогою телефону або годин. Її розробник відома корпорація Apple. Вперше вона була представлена широким масам в 2014 році. Зараз нею користуються мешканці 28 найбільш розвинених світових держав.

Apple Pay доступна тільки для певних гаджетів, а саме за типом айфон або андроїд не молодше шостого покоління. Завдяки новітній розробці власники «Яблучних» телефонів можуть здійснювати будь-які покупки в POS-терміналах безконтактним способом. Крім цього їм доступні покупки в різних торгових точках, оплата послуг заправки автомобіля і багато іншого.

Право першості на запуск цієї системи в Україні отримав ПриватБанк. Такого привілею не був удостоєний навіть Ощадбанк, який застосує Apple Pay наступним. Програма успішно стартувала в Україні в травні 2018 року.

Зміст:

 • 1 Можливості Apple Pay
 • 2 Безпека
 • 3 Як підключити Apple Pay

Можливості Apple Pay

Для того щоб скористатися всіма привілеями цієї платіжної системи не досить бути володарем iPhone, Android-смартфона. Найголовніше – це бути клієнтом Приватбанку. Всі клієнти мають можливість підключення до системи, а отже зможуть виконувати наступні дії:

 • Здійснювати і оплачувати будь-які покупки.
 • Проводити безготівкові платежі.
 • Оплачувати транспортні послуги в Київському метро.
 • Оплачувати проїзд у трамваях Києва та Львова.
 • Платити за фунікулер і багато іншого.
 • Безпека

  Система гарантує повну конфіденційність особистих даних і безпека. До її впровадження в Україні вона вже була використана в таких країнах як США, Японія, Великобританія та інших. Тому надійність Apple Pay гарантована досвідченим застосуванням.

  Це підтверджують слова голови правління Приватбанку – Петра Крумханзла. Він стверджує, що Apple Pay – це гарант безпеки. Система налаштована на використання одноразового секретного коду. Якщо його не передавати третім особам, то забезпечується повна конфіденційність платежів. Сам код зчитується автоматично в момент проведення операції.

  Версія доступна не для всіх власників «Яблучних» гаджетів. Необхідно обзавестися телефоном з програмою останньої версії.

  Слід зазначити, що покупки, здійснювані за допомогою Apple Pay набагато безпечніше, ніж при фактичному використанні кредитної картки. Власнику немає необхідності діставати платіжний засіб з гаманця або вводити у всіх на виду ПІН-код. Підтвердження платежу здійснюється за допомогою біометричної захисту (TouchID або FaceID).

  Не варто турбуватися, що шахраї зможуть перехопити унікальний одноразовий код безпеки. Навіть якщо це і станеться скористатися їм наступного разу у них не вийде. Будь-яка транзакція підтверджується новим динамічним кодом.
  ПриватБанк першим в Україні підключив платіжну систему Apple Pay

  Як підключити Apple Pay

  Для того щоб мати можливість використання Apple Pay необхідно виконати наступні умови:

  • Мати відповідний гаджет не молодше шостого покоління;
  • Або мати Apple Watch;
  • Бути клієнтом Приватбанку з відкритим картковим рахунком. Системою підтримуються карти MasterCard і VISA.

  Власники Apple можуть підключити до свого телефону одну або декілька діючих карток. Проста Настройка і проходить за допомогою програми Приват24, головне щоб була приклад був викачаний остання версія.

  Сервіс сам запропонує власника гаджета прив’язати карту. Дія забере кілька хвилин. Після цього власник «яблучного» телефону зможе за допомогою нього розплачуватися практично за будь-які товари і послуги, не виймаючи картку з кишені.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
  Залишити відповідь