ПриватБанк Прометей: що це таке, реєстрація і як увійти

ПриватБанк — одна з провідних фінансових організацій України за кількістю обслуговуваних фізичних осіб. Щоб забезпечити якість послуг, банк проводить регулярне навчання і підвищення кваліфікації співробітників. Спеціально для цих цілей була розроблена система освіти Прометей ПриватБанк. Вона призначена як для персоналу банку, так і для партнерських компаній. Нижче описані основні подробиці про програму навчання, як і навіщо її використовувати.

Що таке СДН Прометей Приватбанку?

Система дистанційного навчання (СДН) призначена для поліпшення навичок і рівня знань працівників банківських організацій. Її використовують в Україні, Грузії, а також інших країнах Європи.

ПриватБанк Прометей: що це таке, реєстрація і як увійти

Одна з провідних фінансових організацій України-ПриватБанк

СДН Прометей Приватбанку — це містка база знань, яка надає такі можливості:

  • цілодобовий доступ до навчальних матеріалів;
  • велика бібліотека спеціалізованих книг на чотирьох мовах, включаючи українську, російську, грузинську і латвійська;
  • велика кількість малюнків і графічних пояснень до теоретичної інформації;
  • програми навчання для співробітників залежно від займаної посади;
  • можливість перевірки знань за допомогою тестування.

Як зареєструватися і увійти

Реєстрація нових користувачів передбачена тільки в рамках діяльності Приватбанку і компаній-партнерів. Сторонні особи не можуть створити профіль для навчання. Співробітник повинен отримати LDAP логін від роботодавця, а пароль при першій авторизації — 12345.

Коли користувачів переходить на сторінку Прометей ПриватБанк, вхід пропонується автоматичний. При натисканні на кнопку потрібно ввести логін і пароль, а після авторизації на порталі необхідно встановити індивідуальний пароль.

Що означають пункти меню

Програма навчання від Приватбанку Прометей націлена на розвиток практичних навичок співробітників. Тому весь процес орієнтований на складання заключних тестів.

ПриватБанк Прометей: що це таке, реєстрація і як увійти

На розвиток практичних навичок співробітників націлена програма навчання від Приватбанку Прометей

На сайті представлені наступні розділи:

  • тестування — зріз реальних знань працівників;
  • тренінги — навчальні посібники для працівників згідно з посадою;
  • інтернет-ресурси — додаткові джерела корисної інформації.

Правила використання

Кожен працівник Приватбанку повинен проходить обов’язкові щорічні тести для підтвердження рівня кваліфікації. Норматив здачі збільшується виходячи з досвіду людини і займаної посади. Щороку кількість тестів може бути змінена, а результати анулюються. У разі невдалої здачі необхідно повторно пройти навчання та оцінювання знань.

Що робити якщо забули пароль

Якщо користувач забув пароль або відчуває проблеми з авторизацією, необхідно зайти на головну сторінку системи СДО і натиснути на кнопку «Забули пароль?». У вікні єдиної аутентифікації потрібно вказати логін і новий ключ, попередньо активувавши функцію «Змінити», і продовжити роботу з сервісом. В якості альтернативного варіанту необхідно ще раз активувати функцію «Забули» і вказати LDAP-логин для відновлення даних.

Відгуки про СДН Прометей

Співробітники банку відзначають, що подібний формат навчання значно зручніше, ніж тренінги через скайп. Отримати інформацію можна в будь-який зручний момент, як і пройти зріз знань. Ніхто не обмежений у часі навчання. Додаткова зручність створюється завдяки збору основних тематичних книг в одному місці, а також посилань на корисні ресурси. З негативних відгуків виділяється складність проходження тестів, які в повній мірі не відображають рівень засвоєння матеріалу.

Система дистанційного навчання значно полегшує процедуру підвищення кваліфікації і знань персоналу. Більше немає необхідності відвідувати окремі курси або їздити у відрядження. Все необхідне зібрано на одному порталі.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар