Приватбанк — Путівник для співробітників: опис і вхід для співробітників.

Приватбанк — Путівник для співробітників: опис і вхід для співробітників.

Зовсім недавно традиційна паперова документація займала чільні позиції в банківській сфері. Саме завірена папір з печаткою служила гарантом надійності. Але час висуває нові умови і нові закони, зокрема, про можливості впровадження електронного документообігу. «Приватбанк» одним із перших почав впроваджувати IT-технології.

Зміст:

  • 1 Система «ПриватДок»
  • 2 Вхід

Система «ПриватДок»

Це унікальна система електронного документообігу, що враховує специфіку банківської діяльності та українські нормативи. Вона дає можливість експортувати документи, проводити аналіз, в режимі автоматики заповнювати необхідні форми та довідки. Процес автоматизації оптимізує роботу фахівців, зводить до мінімуму обсяг інформації, що вводиться, дає змогу уникнути помилок.

Приватбанк — Путівник для співробітників: опис і вхід для співробітників.

Після того, як файл буде автоматично заповнений і збережений, він може бути таким же чином відправлений у друк. Контролюючі органи та державні інспекції зможуть отримати звичну уніфіковану паперову копію.

Система «ПриватДок», створена для співробітників «Приватбанку», працює ефективно і з внутрішнім документообігом — наказами, розпорядженнями, інструкціями, відрядними звітами. У додатку є навіть функція складання самого поширеного внутрішнього документа — службової записки. «ПриватДок» самостійно формує її, вбере в прийнятну форму і роздрукує.

Додатком надано право користуватись тільки на території «Приватбанку».

Вхід

Вхід для співробітників в особистий аккаунт в системі «ПриватДок» доступний зі сторінки офіційного сайту «auth.privatbank.ua». Щоб авторизуватися потрібно ввести два посвідчення:

  • логін;
  • пароль.

Якщо забули пароль, то досить логіна, щоб система змогла його згадати. Зареєстрованому користувачеві надано право змінювати пароль, тим самим забезпечуючи безпеку і конфіденційність.

Приватбанк — Путівник для співробітників: опис і вхід для співробітників.Через “ПриватДок” кожен зареєстрований співробітник банку може потрапити в простір “ПриватПерсонал”. Тут міститься вся інформація про співробітників організації.

Інструкція по використанню системи «ПриватДок» знаходиться на сторінці входу в систему. Для здійснення коректної роботи, її слід уважно вивчити.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар