ПриватБанк — страхування кредитного ліміту.

ПриватБанк — страхування кредитного ліміту.

Не кожна людина здатна накопичувати гроші на якісь великі покупки. Часто дуже хочеться мати предмет зараз, а не через кілька місяців або років. На допомогу у вирішенні цієї задачі приходять кредитні кошти.

Природно, що за подібне зручність необхідно виплачувати певну винагороду кредитній установі у вигляді відсотків. На момент оформлення кредитного договору позичальник зазвичай повністю впевнений у своїй платоспроможності.

Але не завжди і не все в житті виходить гладко. Трапляються ситуації, при яких зникає здатність своєчасного погашення заборгованості перед банком. Щоб убезпечити себе від таких ситуацій необхідно оформити страховку кредитного ліміту. При виникненні певних життєвих обставин, страховка може повністю покрити борг за кредитними зобов’язаннями.

Зміст:

  • 1 Що таке страхування кредитного ліміту від Приватбанку
  • 2 Вартість програми
  • 3 Умови страхування

Що таке страхування кредитного ліміту від Приватбанку

Ця страхова програма дозволяє вберегти позичальника від серйозних фінансових втрат у складній життєвій ситуації. Тобто при виникненні певного страхового випадку, страхова компанія бере на себе зобов’язання з погашення заборгованості клієнта перед банком.

В даному випадку екстреними ситуаціями вважаються наступні:

  • Втрата робочого місця і, отже, основного джерела доходів. Звільнення не повинно відбуватися за ініціативою працівника. Мається на увазі скорочення штатів або ліквідація або реорганізація компанії.
  • Отримання інвалідності в результаті нещасного випадку.
  • Виявлення серйозної хвороби, яка кваліфікується як критична. До таких захворювань відносять: інфаркт; онкологія; хвороби, пов’язані з пересадкою внутрішніх органів; інші захворювання згідно зі списком, затвердженим страховою компанією.
  • Смерть позичальника від вищевказаних захворювань або внаслідок нещасного випадку.

Вартість програми

ПриватБанк — страхування кредитного ліміту.

Страхування кредитного ліміту не є обов’язковою процедурою при оформленні договору позики. Це пропозиція банку дозволяє клієнту позбутися від заборгованості, що утворилася за допомогою страхової компанії в критичних ситуаціях.

Страховий платіж повинен бути щомісячним. Він становить 0,9% від величини заборгованості. Тобто якщо на кінець місяця сума боргу становить 1000 грн., величина страхового платежу дорівнює – 9 грн. Як бачимо це не так багато, щоб відмовляти собі в подібному захисті.

Клієнти часто турбуються про те, що можуть забути внести черговий страховий внесок і втрачу право на страховку. Про це не варто переживати. При підписанні відповідного договору страховий внесок буде автоматично щомісяця списуватися на користь страхової компанії.

Умови страхування

ПриватБанк — страхування кредитного ліміту.

Укласти чи розірвати договір страхування кредитного ліміту можна як в офісі банку, так і через віддалений доступ. Необхідно зайти на офіційний сайт банку. Всю детальну інформацію та допомогу в оформленні договору можна отримати, зателефонувавши на гарячу лінію банку 0 800 500 801. Дзвінок здійснюється в будь-який час доби з безоплатної тарифікації.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь