ПриватБанк Україна Послуга Миттєва розстрочка

Протягом багатьох років ПриватБанк продовжує залишатися провідний банком України. Він заслужив широку популярність, як серед фізичних осіб, так і великих корпоративних клієнтів. Така лояльність з боку клієнтів цілком зрозуміла. Банк регулярно впроваджує нові продукти, спрямовані на широкі маси населення.

Одна з таких нових банківських послуг — Миттєва розстрочка від Приватбанку. В чому особливість опції та її переваги розповімо далі.

Що таке Миттєва розстрочка

ПриватБанк Україна Послуга Миттєва розстрочка

Клієнти Приватбанку мають платіжну банківську картку, отримують доступ до величезної маси операцій. Вони можуть безперешкодно здійснювати будь-які покупки в торгових точках, оплачувати за послуги, здійснювати покупки в мережі інтернет.

Труднощі можуть виникнути лише у разі недостатньої кількості коштів на картці. Але і тут ПриватБанк приходить на допомогу своїм клієнтам, впровадивши сервіс «Миттєва розстрочка». Тобто власнику картки, надається товар (послуга) на умовах сплати розстроченого платежу. Простими словами, людина отримує бажаний предмет, але платить за нього не всю суму, а певну частину. Надалі йому необхідно погасити залишок суми по частинах, у відповідності з договором про розстрочення.

Умови отримання

ПриватБанк Україна Послуга Миттєва розстрочка

ПриватБанк розуміє зайнятість своїх клієнтів, тому передбачив простий спосіб участі в програмі. Тобто, клієнт банку може укласти з ним договір на період від 2 місяців до 2 років. Згідно з угодою позичальник зобов’язаний погашати суму щомісяця, в певних частках.

При цьому йому немає необхідності робити які-небудь дії (вносити готівку або здійснювати переказ коштів з картки). Зазначена до платежу сума буде списуватися в атематическом режимі з карткового рахунку. Наприклад, користувач оформив миттєву розстрочку на покупку 23 червня. В цей же день, він повинен внести початковий платіж. Наступний внесок необхідно зробити не пізніше 23 липня. Якщо у клієнта є кошти на рахунку, списання відбудеться автоматично.

Як оформити послугу «Миттєва розстрочка»

ПриватБанк Україна Послуга Миттєва розстрочка

Програма доступна тільки клієнтам Приватбанку, які мають банківську карту. У разі відсутності «пластику» його можна швидко оформити в одному з відділень банку або через онлайн-заявку. Важливо поповнювати карту, щоб на ній завжди був позитивний баланс не менше суми, належної до списання.

Отримати товар в розточку можна прямо в торговельній точці, що належить магазину з партнерського списку. З повним переліком партнерів можна ознайомитися тут new-chast.privatbank.ua. Про своє бажання отримати миттєву розстрочку потрібно повідомити продавцю, або він сам запропонувати участь у програмі. Отримання на руки чека – є підтвердженням участі в програмі. Якщо платіж здійснюється в онлайн-режимі, потрібно поставити галочку в реченні «купівля з миттєвої розстрочку».

Обмеження

ПриватБанк Україна Послуга Миттєва розстрочка

Сума наданої розстрочки має обмеження. Щоб дізнатися свій ліміт, скористайтеся наступними варіантами:

  • Дзвінок на гарячу лінію 3700.
  • Безкоштовне повідомлення на номер 10060 з текстом «chast».
  • Через особистий кабінет сервісу «Приват 24».

Кошти в розстрочку надаються на платній основі. Комісія дорівнює 2,9% від суми щомісячного внеску.

Оформити кредит

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь