ПриватМаркет

ПриватМаркет

Вже більше року вдало працює і продовжує набирати популярність інтернет майданчик запущена приватбанком для своїх клієнтів. Це зручний портал на якому клієнти зможуть знайти всі необхідні послуги і товари, а виробники і фірми надати свої послуги.

Даний форум допоможе без зусиль знайти нових клієнтів і партнерів. Зі своїми особливостями для роботи як для бізнесу так і для приватних осіб.

ПриватМаркетПриватбанк є безсумнівним лідером в області надання населенню та юридичним особам банківських послуг. Більше половини даного сегмента ринку належить банку. Понад половини всіх підприємств України користуються послугами цього банку. Також більше п’ятдесяти відсотків власників банківських карт є клієнтами Приватбанку. Саме тому приватмаркет Приватбанку дуже вигідна майданчик для проведення операцій по покупці і продажу різних товарів і надання населенню різних послуг. Величезний вибір і база для співробітництва конкретні ціни і високий попит. Все це дає користувачам приватмаркета величезну перевагу при пошуку необхідних товарів.

На сьогоднішній момент цей довідник по товарах і пропозицією послуг самий великий і докладний на Україні. Величезний архів інформації із зазначенням контактом і вартості. Зручний інтерфейс ресурсу який з легкістю освоїти і просунутий користувач і початківець. Ну і звичайно це репутація банку, яка є гарантією надання якісної інформації.

Список пропонованих послуг і товарів для споживачів на майданчиках приватмаркета.
1. Товари для дому та відпочинку.
2. Продукти харчування.
3. Обладнання для промисловості.
4. Електроінструмент.
5. Офісна техніка.
6. Засоби зв’язку і комплектуючі.

І це далеко не весь список. Використовуючи цей форум ви легко знайдете практично всі товари та послуги.

ПриватМаркетОсобливу увагу варто приділити тому, що крім звичайних покупок даний ресурс пропонує оформлення угод в кредит через відділення банку. Тобто клієнт навіть не маючи можливості в даний момент оплатити обрану послугу або товар може оформити придбання продукту з допомогою отримання кредиту. Це дуже зручно і практично і допоможе заощадити час клієнтів.

Спосіб реєстрації в проекті максимально простий. Єдиною умовою для компаній, що пропонують послуги через дану площадку це наявність рахунку в Приватбанку. Для звичайних громадян досить використання системи «Приват24», як увійти в приват24 ми писали тут.

Ще безсумнівно, варто відмітити такий факт що через приватмаркет Приватбанку проводитися проведення державних тендерів із закупівлі.
Коротко можна охарактеризувати даний проект як найбільш зручний з максимальним охопленням попиту і пропозицій, ресурс з пошуку і продажу товарів і послуг.

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь