Privatmoney: грошові перекази через інтернет

Зміст

 • 1 Країни в яких ця функція доступна
 • 2 Як відправити й одержати переказ
  • 2.1 Через термінал самообслуговування
  • 2.2 Через відділення банку
  • 2.3 В системі “Приват24”
  • 2.4 У банкоматі
  • 2.5 У мобільному додатку
 • 3 Системні правила
 • 4 Тарифи і комісія

Система грошових переказів «Privatmoney» — спеціально розроблена українським банком «Приватбанк» система, за допомогою якої можливо здійснити переказ грошей більш ніж в 80 країн світу. Такі перекази дозволяють швидко і без додаткових труднощів зробити терміновий грошовий переказ зручним і доступним кожному. Тисячі українських громадян відправляють гривні та валюту по Україні, а також в країни ближнього зарубіжжя. Це дозволяє швидко вирішити робочі питання і сімейні труднощі. Якщо Ви досі не знайомі з фінансовими перекладами «Приват Мані» обов’язково ознайомтеся з даною інформацією.

Країни в яких ця функція доступна

З кожним роком можливість відправляти гроші і отримувати їх в різні країни світу тільки збільшується.

Privatmoney: грошові перекази через інтернет

Спеціально розроблена українським банком «Приватбанк» система-система грошових переказів «Privatmoney»

Крім переказу фінансових коштів «Privatmoney» з Росії в Україну, є можливість отримання/відправлення грошей в такі країни:

 • Молдова;
 • Азербайджан;
 • Польща;
 • Чехія;
 • Кіпр;
 • Латвія;
 • Данія;
 • Італія;
 • Німеччина.

У 2018 році стали доступні грошові перекази з Ізраїлю. В майбутньому «Приватбанк» планує доступність китайської платіжної системи.

Як відправити й одержати переказ

Багатьох новачків використання такої системи хвилює питання: «Як отримати та відправити гроші через Приват Мані?» Процес переказу грошей можливо здійснити декількома способами. Це дозволяє кожному клієнту самостійно вибрати найбільш підходящий для себе варіант.

Privatmoney: грошові перекази через інтернет

Декількома способами можливо зробити процес переказу грошей

Через термінал самообслуговування

Здійснити фінансові перекази «Privatmoney» через пункти самообслуговування досить просто. За допомогою терміналу можливо перерахувати гроші на картку одержувача. Для цього скористайтеся підказками системи, вставте карту в приймач, якщо бажаєте перерахувати гроші з картки, або внесіть суму в приймач для купюр. Необхідно знати ПІБ одержувача або його номер карти, реквізити фірми-отримувача, так як його потрібно буде внести в базу. Перед відправкою грошей обов’язково перевірте внесені дані.

Через відділення банку

Найбільш стандартний спосіб надсилання грошей, який підійде для людини, що не має досвіду роботи з терміналами або банківськими програмами на смартфонах, це відправлення грошей через відділення банку. Людині досить прийти в найближче відділення “Приватбанк” з паспортом, платіжною карткою або ідентифікаційним номером. Здійснити переказ грошей можна за допомогою співробітника банку.

В системі “Приват24”

Найбільш доступним та відомим варіантом відправки грошових коштів є переказ через інтернет «Приват Манею». Для цього кожен власник картки «Приватбанк» може встановити на своєму комп’ютері додаток «Приват24». За допомогою такого переказу клієнт може списати необхідну грошову суму зі своєї особистої картки, вказавши у графах додатка всю потрібну інформацію про одержувача коштів. Такий спосіб надсилання грошей дозволяє переводити потрібні суми прямо з дому.

У банкоматі

У банкоматі кожен бажаючий може отримати перераховані на його карту грошові кошти. Це дозволяє терміново в будь-який час доби зняти суму грошей з картки, на яку був здійснений переклад.

У мобільному додатку

Здійснити переказ через додаток «Приват24» не тільки на комп’ютері. Встановивши додаток на свій смартфон, проводити переказ грошових коштів можливо в будь-якому зручному для Вас місці. Якщо у Вас не встановлено додаток, Ви також можете зробити переказ грошей через «Сенд Мані» з картки на картку «Приватбанку» одержувача або іншого українського банку. Гроші будуть зараховані на картку протягом 15 хвилин.

Системні правила

Здійснити переказ грошей адресату можливо в гривнях, доларах і євро. Щоб отримати переказ у відділенні банку Вам необхідно пред’явити свій паспорт і назвати контрольний номер переказу, який Вам повинен передати відправник грошей. При перекладі грошової валюти на карту Вам прийде СМС-повідомлення на номер телефону. При виникненні проблем з переказом грошових коштів звертайтеся на гарячу лінію «Приватбанку» за номером – 3700.

Тарифи і комісія

Тарифи переказу грошових коштів за допомогою “Приватмані” залежать від суми і способу перекладу. У зонах самообслуговування відсоток комісії становить 0,5%, у відділенні банку – 1%.

Подобається? Поділіться з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Залишити відповідь