Процентні ставки за кредитними картками Приватбанку

Процентні ставки по кредитним карткам «Універсальна» та «Універсальна з фото» складають 2,5% в місяць, по кредитним карткам Gold процентна ставка зменшена і становить 2,3% в місяць. Не слід забувати про пільговому періоді, під час якого відсоток за кредитними коштами дорівнює 0%. Детальніше про пільговому періоді читайте нижче.

Пільговий період

Процентні ставки за кредитними картками ПриватбанкуНе потрібно забувати про таку важливу послугу, як пільговий період користування кредитними коштами. ПриватБанк надає вам можливість до 55 днів користуватися кредитними грошима абсолютно безкоштовно.

Для того, щоб не платити ніяких відсотків за кредитними картками Приватбанку, вам потрібно погасити заборгованість до 25-го числа місяця, наступного за місяцем, в якому ви скористалися кредитними грошима. Це дуже важливий момент, який слід враховувати при користуванні кредитними коштами. Припустимо, ви скористаєтеся кредитними коштами 30-го числа якого-небудь місяця. Тоді пільговий період складатиме всього 25 або 26 днів, так як вам потрібно повернути гроші до 25-го числа наступного місяця.

Розглянемо один приклад, для того, щоб було зрозуміліше: 5-го січня ви витратили 500 грн. кредитних коштів, а 10-го січня ще 500 грн. Після цього, 7-го лютого, ви скористалися ще 1000 гривень кредитних коштів. Для того, щоб не платити відсотки в лютому, вам потрібно до 25-го числа повернути 1000 гривень, якими ви скористалися у січні. А другу 1000 гривень, вам потрібно буде повернути до 25-го березня. Звичайно, можна віддати всі ці гроші пізніше, але тоді вам потрібно буде сплачувати відсотки за використання кредитних грошей.

Якщо ви добре запам’ятайте ці нескладні правила, вас ніколи не будуть хвилювати процентні ставки за кредитними картками Приватбанку, з тієї простої причини, що ви ніколи не будете платити!

Нагадування про платежі

ПриватБанк піклується про те, щоб ви не платили зайві гроші і не забули вчасно зробити платіж. Для цього клієнтам банку відправляються нагадування про суми обов’язкових платежів по СМС та електронною поштою. Також цю інформацію можна дізнатися самостійно з допомогою банкомату, термінали самообслуговування, в інтернет-банку «приват24» або зателефонувати за номером 3700.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку
Додати коментар