Процес входу в «Приват24» для юридичних осіб

Процес входу в «Приват24» для юридичних осіб

Ведення бізнесу в сучасних умовах вимагає постійної уваги свого власника, а також прийняття ним оперативних рішень: нагальні питання, своєчасні звіти в державні органи, відправка і прийом вантажів, документація. Найчастіше настільки щільний графік не дозволяє виділити вільний час для відвідування банку і вирішення фінансових питань.

Найбільший банк України – ПриватБанк, з метою економії вільного часу своїх клієнтів, розробив вхід в систему віддаленого банкінгу для юридичних осіб. Приват24 для юридичних осіб України – це віддалений доступ до банківського рахунку, що дозволяє своїм клієнтам легко здійснювати всі необхідні операції за рахунком без необхідності відвідування відділення банку.

Процес входу в систему

Щоб почати користуватися зручним сервісом по віддаленому обслуговування юридичних осіб, досить декількох простих дій. На відміну від більшості інших сучасних банків, Приват24 передбачає вхід в систему для юридичних осіб за допомогою будь-яких пристроїв з доступом в інтернет. Приступити до роботи з сервісом легко, ніякої установки спеціального програмного забезпечення не потрібно.

Щоб увійти з комп’ютера або ноутбука в Приват24 для бізнесу, потрібно перейти за посиланням https://p24.privatbank.ua/p24/login, увійти за допомогою логіна і пароля, які були присвоєні відповідальним особам організації в процесі проходження реєстрації, і натиснути кнопку «Увійти ». Клієнт буде спрямований на головну сторінку сервісу, де відображаються всі рахунки підприємства, а також весь функціонал, який доступний юридичній особі.

Процес входу в «Приват24» для юридичних осіб

Приват24 передбачає вхід в систему для юридичних осіб також через мобільний додаток «Пріват24 для бізнесу». За допомогою програми керівник може контролювати рух по рахунках і управляти фінансовими потоками підприємства з будь-якої точки земної кулі. Для установки мобільного додатка потрібно увійти в AppStore або PlayMarket (це залежить від моделі вашого гаджета) і завантажити його.

Після завершення установки програми на мобільний пристрій, залишається увійти в систему, після чого можна відразу починати користуватися зручною системою віддаленого банкінгу для підприємств і організацій від ПриватБанку.

Як зареєструватися в системі

Для того, щоб приступити до роботи з Приват24 для бізнесу, передбачено проходження нескладної процедури реєстрації. Для цього необхідно:

  • Перейти за посиланням https://privatbank.ua/business/internet-bank-privat24-dlya-juridicheskih-lic і натиснути кнопку «Реєстрація» ;
    Процес входу в «Приват24» для юридичних осіб
  • На наступному етапі потрібно вказати номер мобільного телефону, після цього натискаємо кнопку «Далі» ;
  • Вводимо в спеціальному вікні код, який буде відправлений банком на номер телефону, який був зазначений раніше ;
  • Далі відкривається форма, в якій вводиться логін і пароль, які будуть використовуватися для подальшого входу в систему. Крім того, тут вказується номер рахунку підприємства і електронна пошта.

По завершенню реєстрації на екрані буде відображена відповідна інформація.

Щоб активувати вхід в систему, керівнику компанії або відповідальній особі, зазначеній в банківських договорах, слід звернутися в службу чату ПриватБанку або по телефону 3700, щоб пройти процедуру верифікації і підтвердження реєстрації в сервісі.

Проходження процедури реєстрації для власника рахунку не займає багато часу, а плюси і зручність використання стануть очевидні вже з перших хвилин. Завдяки наявності такого сервісу, у клієнта зникає необхідність особисто везти в банк платіжки, приїжджати за виписками і т.д. Сервіс смс-повідомлень ПриватБанку дозволяє керівнику фіксувати всі операції по рахунку моментально.

Такий підхід дозволяє приймати оперативні рішення по здійсненню платежів. Крім того, цілодобова доступність сервісу банк-клієнт, а також відсутність поняття операційного часу, дозволяють клієнту вільно управляти розрахунковим рахунком підприємства в будь-який час дня і ночі, перебуваючи в будь-якій точці планети.

Рейтинг
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Приват24 для бізнесу - Послуги Приватбанку